Idle Heroes (Android) 1.19.0.p3

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir hikayeye sahip olan ücretsiz RPG oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  145 MB
  Sürüm:
  1.19.0.p3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  DHGAMES
  Idle Heroes, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz RPG oyunudur. Idle Heroes oyununda kendi kahraman grubunuzu oluşturun ve onları karanlığın güçlerine karşı yönlendirin. Savaşlarda size eşlik edecek kahramanlarınızı seçebilirsiniz. Oyunda seçtiğiniz kahramanların her birinin kendine özgü becerileri ve yetenekleri vardır. Savaşta sadece stratejinizi ve oyun tarzınızı tamamlayanları aldığınızdan emin olun. Oyun, otomatik savaşla, dinamik taktiklerle, katılacağınız lonca savaşlarıyla ve küresel liderlerle toplanacak yüzlerce kahramana sahiptir. Idle Heroes oyununu şimdi indirerek karanlığı alt edin ve krallığınızı özgürleştirin.

  i0.jpg

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Idle Heroes oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Idle Heroes oyununda gerçekleştireceğiniz savaşları otomatik moda alarak kendiniz yönetmeden de tamamlayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Idle Heroes oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Idle Heroes oyununu oynayabilmeniz için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Idle Heroes Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Idle Heroes indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Idle Heroes indirme işleminiPlay Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Idle Heroes Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Idle Heroes kurulumu için oyunu indirmeniz yeterlidir. Oyunun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra direkt olarak oynamaya başlayabilirsiniz.


  Idle Heroes Nasıl Oynanır?

  1. Idle Heroes uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra oyuna cihazınızın menüsünden oyuna giriş yapabilirsiniz. Idle Heroes oyununa giriş yapmanızın ardından oyundaki çeşitli kahramanlar, kostümler ve silahlarla, kahramanınızı güçlendirebilir ve kendi takımınızı kurabilirsiniz. Oyunda, dünya arenası, yeteneklerinizden zevk almanıza, tarzınızı dünyadaki herkese göstermenize, eğlenmenize ve sıralamada yer almanıza yardımcı olacak özelliklerden birkaçıdır.

   i1.jpg

  2. Idle Heroes oyunundaki otomatik savaş özelliği sayesinde giriş yaptığınız savaşlarda mevcut savaşı sadece izleyerek vakit geçirebilirsiniz. Oyunda gerçekleşen savaşlarda en önemli unsur, sizin hangi taktiği uyguladığınız ve hangi kahramanları kullandığınızdır.

   i2.jpg

  3. Idle Heroes oyununda yüzen kıtanın kontrolü için arkadaşlarınızla ve oyuncularınızla savaşın. Çok oyunculu lonca patron savaşlarına katılın ve loncanızı üstünlüğünüze taşıyın.

   i3.jpg

  4. Idle Heroes oyunundaki zindanları, görevleri ve gizemli kuleleri başarı ile geçin ve kahramanlarınızın sahip olduğu becerileri ve eşyaları yükselterek ordunuzu savaşa hazırlayın.

   i4.jpg
Facebook yorumları