iMazing 2.10.2

Bilgisayarınız ile iOS cihazlarınız arasında veri alış-verişi yapmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  95 MB
  Sürüm:
  2.10.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  DigiDNA SARL
  iMazing, bilgisayarınızdan iOS işletim sistemine sahip olan tüm cihazları kontrol etmeniz için tasarlanan ve bu belirli aygıtlara harici bir depolama aygıtı gibi erişmenizi sağlayan bir programdır. iMazing, kamera rulosu, medya, fotoğraflar, notlar, kişiler, sesli notlar veya uygulamalar gibi cihazın içeriğini görüntüleyebileceği çok panelli bir arayüze sahiptir. iMazing, bilgisayarınızdaki bir dosyayı iOS cihazınıza veya iOS cihazınızdaki bir dosyayı sadece sürükle bırak işlemini kullanarak bilgisayarınıza kolaylıkla aktarmanızı sağlar. Dosya aktarma özelliğinin yanı sıra, iMazing, tüm mesajları, notları ve depolanan her türlü veriyi dışa aktarmanıza olanak tanır. Ayrıca, iOS dosya sistemine erişebilir ve korunan klasöre kolaylıkla göz atabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. iMazing programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. iMazing, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar ile bilgisayarınız arasında veri alış-verişi konusunda en kaliteli sonucu veren programdır.
  3. iMazing, iOS cihazlardaki her türlü veriyi dışarı aktarmanızı sağlar.
  Programın Eksi Yönleri
  1. iMazing programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  iMazing Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza iMazing indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza iMazing indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  iMazing Nasıl Kurulur?

  1. iMazing programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. PC’ye iMazing kurulum işlemini başlattıktan sonra açılacak pencere üzerinden programı kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   i1.png

  2. Dil seçimini gerçekleştirdikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan iMazing lisans sözleşmesini okuyun. Lisans sözleşmesini okuduktan sonra “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   i2.png

  3. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Browse…” butonuna tıklayarak iMazing programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   i3.png

  4. Kurulum için gerekli olan lisans ve kurulum alanı işlemlerini başarılı olarak tamamladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak bilgisayarınıza iMazing kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   i4.png

  5. Bilgisayara iMazing kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.Bu işlem sonrasında iMazing programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   i5.png

  iMazing Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz iMazing programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. iMazing programına giriş yapmanızın ardından bilgisayarınıza USB ile iOS işletim sistemine sahip olan cihazınızı bağlayın. Cihazınızı bilgisayarınıza bağladıktan sonra cihazınızın bilgisayarınıza senkronize işleminin tamamlanması biraz zaman alabilir. Senkronizasyon işlemi tamamlanana kadar iMazing ekranını kapatmayın.

   i6.png

  2. Senkronizasyon işlemi tamamlandıktan sonra iOS işletim sistemine sahip olan cihazınızın içeriğinin tamamını iMazing programının ana ekranı üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

   i7.png

  3. iMazing programının ana ekranındaki liste üzerinde yer alan “File System” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınız ve iOS cihazınız arasında veri alış-verişi yapabilirsiniz.

   i8.png
Facebook yorumları