ImgV64 1.58

Bilgisayarınızdaki resim ve fotoğraf dosyalarını temel düzeyde düzenlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,25 MB
  Sürüm:
  1.58
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Miller Chan
  ImgV64, bilgisayarınızda kullanabileceğinizsayısız görüntü formatını destekleyen pratik bir yazılım görüntü görüntüleyicisidir. Ayrıca ImgV64, renk ayarlama ve kırmızı göz giderme gibi çeşitli temel görüntü düzenleme araçlarını da içermektedir. Sürükle ve bırak özelliğini kullanarak veya sabit sürücünüzdeki klasörlere ve dosyalara göz atarak görüntüleri uygulamaya yükleyebilirsiniz. Görüntü tam boyutunda görüntüleniyor, ancak ekran üzerindeki kullanılabilir alana sığacak şekilde ayarlanmış bir boyutta açılmasını da seçebilirsiniz. Programın düzenleme araçları, görüntüleri kırpmanıza, netliği veya bulanıklığı ayarlamanıza izin verirken, diğerlerinin yanı sıra parlaklığı, kontrastı, doygunluğu, tonu ve gamayı da değiştirmenizi sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. ImgV64 programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. ImgV64 programını kullanmak için bilgisayarınızda herhangi bir internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.
  3. ImgV64 programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden kullanabiliyorsunuz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. ImgV64 programı üzerinden sadece temel fotoğraf düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz. ImgV64 profesyonel fotoğraf düzenleme işlemi için uygun değildir.

  ImgV64 Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ImgV64 indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. ImgV64 indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  ImgV64 Nasıl Kurulur?

  1. ImgV64 programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden ImgV64 programının bilgisayarınızın diski üzerinde kurulumunun gerçekleşeceği alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   i1.PNG

  2. ImgV64 programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçtikten sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   i2.PNG

  3. ImgV64 kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresini kapatmanızın ardından program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   i3.PNG

  ImgV64 Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz ImgV64 programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. ImgV64 programına giriş yaptıktan sonra düzenlemek istediğiniz resim veya fotoğraf dosyasını programın ana ekranına sürükleyip bırakarak kolay bir şekilde açabilirsiniz.

   i4.PNG

  2. ImgV64 programı üzerinde açtığınız resim ve fotoğrafları kolaylıkla yeniden boyutlandırabilir, dosya uzantısını değiştirebilir, hızlı bir şekilde kırpabilir ve sadece kırptığınız bölüm üzerinde düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

   i5.jpg

  3. ImgV64 programında açmış olduğunuz resimlerin renk ayarlarını kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. İstediğiniz resmin parlaklığını açabilir veya karartabilirsiniz.

   i6.jpg
Facebook yorumları