IMO Free Video Call indir (Android) 9.8

Android cihazlarınız üzerinden görüntülü konuşma yapabileceğiniz ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  11 MB
  Sürüm:
  9.8
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  imo.im
  IMO Free Video Call, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz görüntülü görüşme uygulamasıdır. IMO Free Video Call uygulamasını kullanarak Android cihazlarınız üzerinden hızlı ve akıcı bir şekilde görüntülü konuşma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. IMO Free Video Call uygulamasını kullanabilmeniz için tek yeterli olan şey aktif internet bağlantınızın bulunmasıdır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- IMO Free Video Call uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- IMO Free Video Call
  uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz görüntülü konuşmada görüntü kalitesi çok yüksek olmaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- IMO Free Video Call uygulaması üzerinde görüntülü konuşma gerçekleştirirken internetinizin bağlantı kalitesine göre görüşmenizde kesilmeler olabilir. Bu problem internet bağlantınızın kalitesi ile alakalıdır.

  IMO Free Video Call nasıl yüklenir?

  IMO Free Video Call ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden IMO Free Video Call uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  IMO Free Video Call nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden IMO Free Video Call indirme işlemi tamamlandıktan sonra IMO Free Video Call uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ayrı bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

  IMO Free Video Call nasıl kullanılır?

  IMO Free Video Call uygulamasını kullanmaya başlamak için Android cihazınıza indirdirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. IMO Free Video Call uygulamasını ilk kez kullanıyorsanız hesap oluşturarak başlamanız gerekmektedir. IMO uygulaması üzerinden hesabınızı telefon numaranız ile oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra IMO Free Video Call uygulamasını kullanan aile bireyleriniz ve arkadaşlarınız ile ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz. IMO Free Video Call uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz görüntülü görüşmelerde görüntü kalitesinin çok yüksek olduğunu belirtmemizde fayda var.

  i1.png

  IMO Free Video Call uygulaması üzerinden sesli ve görüntülü görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi yazılı olarak da aileniz ve arkadaşlarınız ile görüşebilirsiniz. Ayrıca IMO Free Video Call uygulamasının grup sohbetlerinin de çok kaliteli hizmet verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

  i2.png

  IMO Free Video Call uygulaması üzerinden yazılı olarak konuşma gerçekleştirirken farklı çıkartmalar kullanabilirsiniz. Ayrıca görüşme üzerinden fotoğraf, video ve emoji gönderimi de yapabilirsiniz.

  i3.png
Facebook yorumları