Inshot Video Editor indir (Android) 1.562

Android cihazlarınızda video ve fotoğraf düzenleme işlemi yapabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  50 MB
  Sürüm:
  1.562
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Inshot Inc.
  Inshot Video Editor, Android cihazlarınızda video düzenleme, fotoğraf düzenleme işlemi ve fotoğraflarınız ile kolaj yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamanın sahip olduğu özellikler sayesinde Google Play Store tarafından öne çıkarılan uygulamalar arasına girmiştir. InShot Video Editör, 1080P video desteği ile video düzenleme uygulamaları arasında en kaliteli videoları üretebileceğiniz uygulamadır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Inshot Video Editor uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Hem fotoğraf hem de video düzenleme işlemi için birden fazla uygulama indirmenize gerek yok. Inshot uygulaması ile tüm bu işlemleri tek bir uygulama üzerinde yapabilirsiniz.
  3- Inshot Video Editor uygulaması Google Play Store üzerinde 5,0 üzerinden 4,7 değerlendirme ile “En iyi video düzenleyici uygulama” olarak seçilmiştir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Inshot Video Editor uygulaması üzerinden oluşturduğunuz videoların üzerine Inshot filigranı koyuyor. Bu filigranı kaldırmak için programın full sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- Eğer uygulama üzerinde pro sürümünü satın almazsanız karşınıza çok fazla reklam çıkıyor.

  Inshot Video Editor uygulaması nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza Inshot Video Editor uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizin yönlendirmiş olduğu Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunmanız.

  Inshot Video Editor uygulaması nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirmiş olduğunuz Inshot Video Editor uygulaması otomatik olarak kurulacaktır. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir üyelik vs. almanıza gerek yoktur.

  Inshot Video Editor uygulaması nasıl kullanılır?

  Inshot Video Editor uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya giriş yaptığınız zaman sizi Video veya Fotoğraf düzenlemeniz için seçim yapmanızı isteyecektir. Bu ekran üzerinden düzenlemesini yapmak istediğiniz medya dosyasını tıklayarak seçin. İsterseniz kolaj da oluşturabilirsiniz.
  inshot1.jpg


  Inshot Video Editor üzerinde fotoğraf düzenleme işlemi yapmak.

  Uygulama piyasaya ilk olarak Video Düzenleme işlemi yapmak üzere çıkmışken üzerinde sonradan eklenen fotoğraf düzenleyicisinin de gayet başarılı olduğunu söyleyebiliriz.
  inshot2.jpg

  Uygulamanın fotoğraf düzenleyicisi üzerinden arka planı bulanıklaştırarak Instagram’a uygun muhteşem fotoğraflar düzenleyebilirsiniz. Fotoğraf düzenleme işlemini tamamladıktan sonra sağ üstte bulunan Save butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde fotoğrafı galerinize kaydedebilirsiniz.
  inshot4.jpg


  Uygulamanın asıl işinin Video Düzenleme olduğunu söylemiştik. Video düzenlemek için uygulamanın sahip olduğu seçenekler diğer sıradan video düzenleme programlarına göre gayet başarılı. Uygulama üzerinden videolarınıza arka plan düzenleyebilir, onlarca filtre arasından seçim yapabilir, müzik ekleyebilir ve çok daha fazla düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  inshot5.jpg

  Uygulama üzerinden kolaj oluşturma işleminin de gayet iyi bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz. Birden fazla fotoğrafı yan yana getirerek kolaj olarak oluşturabilirsiniz.
  inshotKolaj.jpg

  Images

  1. inshot6.jpg
Facebook yorumları