InShot Video indirme uygulaması (Android) 1.1.3

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video indirme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  6,1 MB
  Sürüm:
  1.1.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  InShot
  InShot Video İndirme Uygulaması, Android cihazlarınıza video indirebileceğiniz bir uygulamadır. InShot Video İndirme Uygulaması, Android cihazlarınızda internet üzerinde görüntüleyeceğiniz tüm videoları ve medya kliplerini sosyal ağlardan ve popüler video sitelerinden cihazınıza hızlı bir şekilde indirmenize yardımcı olmaktadır. Bu kullanımı kolay video indirme uygulaması sayesinde tüm sosyal web sitelerine göz atabilir ve tüm HD videoları kendi sosyal medya hesaplarınızdan indirebilirsiniz. InShot Video İndirme Uygulaması, tüm video formatlarını desteklemektedir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. InShot Video İndirme Uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. InShot Video İndirme Uygulaması, video indirme işlemi dışında fotoğraf ve diğer medya öğelerini de Android cihazınıza indirmenize olanak sağlamaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. InShot Video İndirme Uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. InShot Video İndirme Uygulaması üzerinden video indirme işlemi gerçekleştirebilmeniz için Android cihazınız üzerinde internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  InShot Video İndirme Uygulaması Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza InShot Video İndirme Uygulaması indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. InShot Video İndirme Uygulamasını Play Store üzerinden ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  InShot Video İndirme Uygulaması Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Android cihazınıza indireceğiniz InShot Video İndirme Uygulamasını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterlidir.


  InShot Video İndirme Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  1. InShot Video İndirme Uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya giriş yapın. InShot Video İndirme Uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulama Android cihazınızın arka planında otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Video indirmek istediğiniz web sitesine veya sosyal medya uygulamasına giriş yaparak InShot Video İndirme Uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Facebook, Instagram, VK, Dailymotion ve daha birçok sosyal medya sitesinden fotoğraf ve video indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

   v1.jpg

  2. InShot Video İndirme Uygulamasını kullanarak Android cihazınıza video indirmek için; indirmek istediğiniz videonun konumuna giriş yapın. Videonun bulunduğu konuma giriş yaptıktan sonra cihazınızın ekranında otomatik olarak belirecek pencere üzerindeki “Download” butonuna dokunarak videonun cihazınıza indirme işlemini başlatabilirsiniz.

   v2.jpeg

  3. InShot Video İndirme Uygulaması üzerinden Android cihazınıza indireceğiniz videoları listelenmiş olarak kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

   v3.jpeg

  4. InShot Video İndirme Uygulamasını kullanarak indirmiş olduğunuz videoları ister telefonunuzun hafızasına kaydedebilir isterseniz de harici hafıza kartına kaydedebilirsiniz.

   v4.jpeg

  5. InShot Video İndirme Uygulaması üzerinde bulunan “Keep Video Safe” özelliği sayesinde Android cihazınıza indirmiş olduğunuz videoları şifrelenmiş olarak saklayabilirsiniz.

   v5.jpeg
Facebook yorumları