Insta Download indir (Android) 2.0

Android cihazlarda Instagram üzerinden fotoğraf veya video indirebileceğiniz ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  3,3 MB
  Sürüm:
  2.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ZN Studio
  Insta Download, Instagram uygulaması üzerinde paylaşılan fotoğraf ve videoları indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Insta Download uygulaması sayesinde sadece birkaç tık ile Instagram’da paylaşılan herhangi bir fotoğraf veya videoyu cihazınıza indirebilirsiniz. Insta Download nasıl kullanılır hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Insta Download indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Insta Download
  uygulaması ile indireceğiniz fotoğraf veya videoları özel bir klasör oluşturarak indirebilirsiniz.
  3- Uygulama aracılığı ile indireceğiniz fotoğraf veya videoların kalitesi orijinal kalitesinde tutulur. Instagram üzerinden herhangi bir fotoğrafın ekran görüntüsü çekildiğinde ortaya çıkacak olan görüntü kalitesi düşük olur ancak Insta Download uygulaması aracılığı ile indirdiğiniz fotoğrafların kalitesi orijinal kalitesinde tutulur.
  4- Uygulama üzerinden indirme işlemi yaparken fotoğrafını veya videosunu indirdiğiniz kişiye herhangi bir bildirim gitmez.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Insta Download üzerinde reklam barındırmaktadır.

  2- Insta Download uygulaması Instagram üzerinde kilitli olan hesaplarda çalışmamaktadır. Bunun nedeni ise kilitli olan hesapların fotoğraflarının veya videolarının paylaşılmasının da engelli olduğu içindir.

  Insta Download indirme nasıl yapılır?

  Insta Download indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinde açılacak olan Google Play Store üzerinden Insta Download uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Insta Download kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Insta Download uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Insta Download uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. İndirme işlemi ve kurulum işlemi aynı zamanda tamamlanacaktır.

  Insta Download nasıl kullanılır?

  Insta Download uygulaması üzerinden Instagram fotoğraf ve video indirmek için ilk olarak Instagram üzerinden indirmek istediğiniz fotoğraf veya videoya giriş yapın. İndirmek istediğiniz fotoğraf veya videonun sağ üst kısmında bulunan üç nokta simgesine dokunun. Daha sonrasında karşınıza açılacak olan menüden Copy Link yazısına tıklayın. Böylelikle indireceğiniz fotoğraf veya videonun linkini kopyalamış olursunuz.

  i1.jpg

  Instagram üzerinden kopyalamış olduğunuz fotoğraf veya video linkini Insta Download uygulamasının ana ekranında yer alan Paste butonuna dokunarak linki yapıştırın. Ardından Check URL butonuna dokunarak indirmek istediğiniz fotoğraf veya videoyu uygulama üzerine getirin. Daha sonrasında eğer indirmek istediğiniz bir fotoğraf ise Save Image butonuna, video ise Save Video butonuna dokunun.

  i2.png

  Save Image veya Save Video butonuna dokunduktan sonra fotoğrafın/videonun indirileceği yeri seçebilir ve ismini değiştirebilirsiniz.

  i3.png

  Uygulama üzerinden indirmiş olduğunuz fotoğraf/video dosyalarını Recent bölümüne giriş yaparak yönetebilirsiniz.

  i4.png
Facebook yorumları