Instagram Hikaye Kaydedici indir (Android) 1.4.5

Android cihazlarınıza Instagram hikayelerini indirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5,6 MB
  Sürüm:
  1.4.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  YOBA
  Instagram Hikaye Kaydedici, Android cihazlarınızda Instagram uygulamasındaki kullanıcıların paylaştığı hikayeleri kaydetmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Instagram Hikaye Kaydedici uygulamasına Instagram veya Facebook hesabınız ile giriş yaparak takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini cihazınız üzerine indirebilirsiniz. Instagram Hikaye Kaydedici uygulaması üzerinden hikayeye atılmış olan fotoğraflar dışında video veya benzeri hikayeleri de indirebilmeniz mümkün.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Instagram Hikaye Kaydedici uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Instagram Hikaye Kaydedici uygulaması çok hızlı çalışmaktadır. İndirme işlemini başlattığınız hikayelerin uzunluğu ne olursa olsun hızlı bir şekilde indirilir.
  3. Instagram Hikaye Kaydedici uygulamasını kullanarak hikayesini indirdiğiniz kullanıcılara hiçbir şekilde bildirim gitmez. Gizli bir şekilde hikaye indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Instagram Hikaye Kaydedici uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Instagram Hikaye Kaydedici uygulamasını kullanabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  3. Instagram Hikaye Kaydedici uygulamasını kullanarak sadece takip ettiğiniz kişilerin hikayesini indirebilirsiniz. Gizli olan hesapların hikayelerini indirme işlemini gerçekleştiremiyorsunuz.

  Instagram Hikaye Kaydedici nasıl indirilir?

  Instagram Hikaye Kaydedici indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Instagram Hikaye Kaydedici indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklamanız yeterlidir.


  Instagram Hikaye Kaydedici nasıl kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak cihazınıza indireceğiniz Instagram Hikaye Kaydedici Android cihazınıza otomatik olarak kurulur. Uygulamayı kullanmak için giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Instagram Hikaye Kaydedici nasıl kullanılır?

  1. Instagram Hikaye Kaydedici uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınız üzerinde başlatın. Instagram Hikaye Kaydedici uygulamasını kullanabilmeniz için Instagram veya Facebook hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Instagram veya Facebook hesabınız ile giriş yaptığınızda takip ettiğiniz kullanıcılar otomatik olarak Instagram Hikaye Kaydedici uygulamasına senkronize edilecektir. Instagram hikayesini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adına dokunun.

   h1.png

  2. Hikayesini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adına dokunduktan sonra hesabın tüm hikayelerine ulaşabilirsiniz.

   h2.png

  3. Hesabın attığı herhangi bir hikayeyi indirmek için hikayenin küçük resmine tıklayın. Hikayenin küçük resmine tıkladıktan sonra açılacak liste üzerinde bulunan Save seçeceğine tıklayarak seçmiş olduğunuz hikayenin cihazınıza indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   h3.png
Facebook yorumları