InsTake - Instagram Downloader (Android) 1.03.50

Instagram fotoğraflarını ve videolarını Android cihazınıza indirmenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  6,6 MB
  Sürüm:
  1.03.50
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  InsTake
  InsTake - Instagram Downloader, Android cihazlarınıza Instagram’dan fotoğraf ve video indirmenizi sağlayan uygulamadır. InsTake - Instagram Downloader uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan Instagram hesabınıza giriş yapmadan fotoğraf ve video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bağlantıyı kopyalayın veya gönderinin bağlantısını paylaşın, ardından indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bu şekilde, indirilen fotoğrafların ve videoların keyfini istediğiniz zaman çıkarabilir veya başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca yeniden gönderme için hashtag'leri ve resim yazılarını kullanmak için kopyalayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. InsTake - Instagram Downloader uygulamasınıindirmek ücretsizdir.
  2. InsTake - Instagram Downloader uygulaması hem fotoğraf hem de video içeriklerini indirmenizi sağlar.
  3. InsTake - Instagram Downloader uygulaması asla Instagram şifrenizi talep etmez.
  4. InsTake - Instagram Downloader uygulamasını kullanarak cihazınıza indireceğiniz fotoğraf ve videolar yüksek kaliteli olarak kaydedilmektedir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. InsTake - Instagram Downloader uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. InsTake - Instagram Downloader uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  InsTake - Instagram Downloader Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza InsTake - Instagram Downloader indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. InsTake - Instagram Downloader uygulaması Play Store üzerinden ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  InsTake - Instagram Downloader Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Android cihazınıza indireceğiniz InsTake - Instagram Downloader uygulamasınıherhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için uygulamayı başlatmanız yeterlidir.


  InsTake - Instagram Downloader Nasıl Kullanılır?

  1. InsTake - Instagram Downloader uygulamasınıncihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Instagram’dan fotoğraf veya video indirmek için ilk olarak indirmek istediğiniz gönderinin linkini kopyalayın.

   i1.png

  2. InsTake - Instagram Downloader uygulamasının ana ekranı üzerinde yer alan boş alana kopyaladığınız linki yapıştırın ve ardından “DOWNLOAD” butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatın.

   i2.png

  3. InsTake - Instagram Downloader uygulamasını kullanarak indirdiğiniz video dosyalarını hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

   i3.png
  4. InsTake - Instagram Downloader uygulamasındaki “Album” özelliğini kullanarak cihazınıza indirdiğiniz tüm fotoğrafları ve videoları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   i4.png

  5. InsTake - Instagram Downloader uygulamasının son ve en etkili özelliklerinden biri olan “Repost” özelliği sayesinde Instagram’daki herhangi bir gönderiyi repost edebilirsiniz.

   i5.png
Facebook yorumları