Instasize indir (Android) 4.0.29

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  53 MB
  Sürüm:
  4.0.29
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Munkee Apps
  Instasize, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Instasize uygulamasının adından da anlaşılacağı üzere Instagram üzerinden paylaşacağınız fotoğraflara özel efektler ve boyut ayarlaması yapabilmeniz için oluşturulmuş bir uygulamadır. Uygulama üzerinden düzenlediğiniz fotoğrafları dilerseniz galerinize de kaydedebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Instasize uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Uygulama üzerinden Instagram için fotoğraflarınıza özel boyutlar sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Instasize uygulaması üzerinde bulunan bazı özellikleri sürekli olarak kullanabilmek için pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Instasize nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza Instasize uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunarak Instasize indirebilirsiniz.

  Instasize nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirmiş olduğunuz Instasize uygulaması otomatik olarak kurulacaktır. Instasize uygulamasını kullanabilmek için herhangi bir kuruluma veya üyelik almanıza gerek yoktur.

  Instasize nasıl kullanılır?

  Instasize uygulamasının cihazınıza indirme ve kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza gelecek ekran üzerinde yer alan mavi renkteki +butonuna dokunarak fotoğraf düzenleme seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

  ins1.jpg

  Ana ekran üzerinde bulunan ekleme butonuna dokunduktan sonra karşınıza gelecek olan seçenekler arasından Photo seçeneğine tıklayarak cihazınızın galerisinde yer alan herhangi bir fotoğrafı seçerek düzenleme işlemine başlayabilirsiniz. Dilerseniz Cloud yazısına tıklayarak bulut hesabınıza yedeklediğiniz fotoğrafları da düzenleyebilirsiniz. Camera yazısına tıklayarak kameranız aracılığı ile yeni bir fotoğraf çekebilir ve onu da düzenleyebilirsiniz.

  ins2.jpg


  Galerinizden açtığınız fotoğrafı veya kamera aracılığı ile yeni çekmiş olduğunuz fotoğrafı ücretsiz olarak düzenlemeye başlayabilirsiniz.

  ins3.jpg

  Instasize uygulamasının alt kısmındaki menü üzerinde yer alan seçenekler üzerinden uygulama üzerinde bulunan diğer düzenleme seçeneklerine geçiş yapabilirsiniz. Ayarlar kısmına giriş yaparak parlaklık ve kontrast gibi renk ayarlarını kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  ins4.jpg

  Instasize uygulamasının Instagram üzerinde paylaşacağınız fotoğraflara özel yapılmış bir uygulama olduğunu belirtmiştik. Instasize uygulaması üzerinde bulunan kırpma kısmındaki farklı boyutlandırma seçeneklerini kullanarak Instagram profiliniz üzerinde paylaştığınız fotoğraflar ile profilinize estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz. Instasize uygulaması üzerinde açmış olduğunuz fotoğrafın düzenleme işlemini tamamladıktan sonra paylaş butonuna tıklayarak galerinize kaydedebilir veya Instagram, Twitter vb. gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.
  ins5.jpg
Facebook yorumları