Internet Cafe Simulator (Android) 1.4

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz internet kafe simülasyon oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  41 MB
  Sürüm:
  1.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Cocopo
  Internet Cafe Simulator, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz internet kafe iş simülasyon oyunudur. Oyunda kapsamlı bir internet kafe kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok etkinlik ve insan var. Evinizin ve dükkanınızın kirasını ödemek zorundasınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı iş de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, fiyatı çok ağır olabilir. İnternet kafenizi oyunda bilgisayarda çok sayıda uygulama ile geliştirebilirsiniz. Hatta size yasa dışı yollardan yüksek bir puan vermeleri için insanları işe bile alabilirsiniz. İnternet kafenizi yeni alanlar kiralayarak genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Internet Cafe Simulator oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Internet Cafe Simulator, çok keyifli bir simülasyon oyunudur. Oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Internet Cafe Simulator oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Internet Cafe Simulator oyunundaki bazı öğelere sahip olabilmeniz için oyuna ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android cihazlara Internet Cafe Simulator Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Internet Cafe Simulator indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasında yer alan Yükle butonuna tıklayarak cihazınıza Internet Cafe Simulator indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Android cihazlara Internet Cafe Simulator Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Internet Cafe Simulator indirme işlemi tamamlandıktan sonra Internet Cafe Simulator oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Android cihazlarda Internet Cafe Simulator Nasıl Oynanır?

  1. Internet Cafe Simulator oyununun cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Internet Cafe Simulator oyununa giriş yapmanızın ardından size verilecek olan bir miktar para ve basit bir dükkan ile oyunu oynamaya başlayın.

   i0.png

  2. Internet Cafe Simulator oyununa başladığınızda verilecek olan parayı mantıklı olarak kullanarak yeni eşyalar almaya başlayın.

   i1.png

  3. Internet Cafe Simulator oyunundaki bazı eşyaları marketten almak yerine mahalle satıcısından da ucuza alabilirsiniz. Böylelikle bütçenizi daha kolay yönetebilirsiniz.

   i2.png

  4. Internet Cafe Simulator oyununda yeni bilgisayarlar satın alarak daha fazla müşterinin dükkanınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

   i3.pngFacebook yorumları