IObit Malware Fighter indir 6.5.0

Bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek casus yazılımlardan ve tehditlerden koruyan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  47 MB
  Sürüm:
  6.5.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  IObit
  IObit Malware Fighter, bilgisayarınızı dışarıdan gelecek olan casus ve zararlı yazılımlara karşı koruyan bir programdır. İnternet üzerinde her gün milyonlarca yeni zararlı yazılım ortaya çıkmaktadır. İnternet üzerinden veya çıkarılabilir disk üzerinden bilgisayarınıza gelme olasılığı bulunan zararlı yazılımları IObit Malware Fighter programını kullanarak kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- IObit Malware Fighter programını indirmek ücretsizdir.
  2- IObit Malware Fighter
  programını kullanarak bilgisayarınız üzerinde bulunan verilere dışarıdan gelecek olan casus yazılımların erişimini engelleyebilirsiniz.
  3- IObit Malware Fighter bilgisayarınız üzerindeki hiçbir dosyaya zarar vermeden sadece zararlı yazılımları ortadan kaldırır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- IObit Malware Fighter programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  IObit Malware Fighter indirme nasıl yapılır?

  IObit Malware Fighter indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. IObit Malware Fighter kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  IObit Malware Fighter kurulumu nasıl yapılır?

  IObit Malware Fighter kurulumu için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Programın bilgisayarınız üzerinde kurulabilmesi için kurulum penceresi üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

  i1.png

  IObit Malware Fighter kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Complete butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  i2.png

  IObit Malware Fighter nasıl kullanılır?

  IObit Malware Fighter programının kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. IObit Malware Fighter programına giriş yaptıktan sonra bilgisayarınızın zararlı yazılımlardan korunması için programın ana ekranında bulunan Fix All butonuna tıklayın. IObit Malware Fighter programı bilgisayarınız üzerinde koruma işlemini hızlı bir şekilde başlatacaktır.

  i3.png

  IObit Malware Fighter programının ana ekranı üzerinde yer alan Fix All butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınız üzerinde bulunan tüm dosyaların tarama işlemi başlatılacaktır. Eğer bilgisayarınız üzerinde herhangi bir tehdite rastlanırsa o tehditi hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

  i4.png

  IObit Malware Fighter programının sol kısmında yer alan menü üzerinde bulunan Scan seçeneğine tıkladıktan sonra bilgisayarınızda yapabileceğiniz farklı taramalara göz atabilirsiniz. Bu tarama işlemi sonucunda bilgisayarınız üzerinde hızlı casus yazılım taraması, detaylı casus yazılım taraması ve gereksiz dosya taraması gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  i5.png
Facebook yorumları