IOBit Protected Folder 1.3

Bilgisayarınızda bulunan dosyaları şifrelemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,1MB
  Sürüm:
  1.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  IOBit
  IOBit Protected Folder, bilgisayarınızda bulunan dosyaları şifrelemenizi sağlayan bir programdır. IOBit Protected Folder programını bilgisayarınıza yükleyerek bilgisayarınızdaki dosyaları kolaylıkla şifreleyebilirsiniz. Protected Folder programı saysinde bilgisayarınızda şifrelediğiniz dosyalara diğer kullanıcıların erişim sağlamasını engelleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. IOBit Protected Folder indirmek ücretsizdir.
  2. IOBit Protected Folder programının sahip olduğu kullanışlı arayüz sayesinde şifrelediğiniz dosyalarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. IOBit Protected Folder programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  IOBit Protected Folder Nasıl İndirilir?


  Bilgisayara IOBit Protected Folder indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra IOBit Protected Folder programı bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirilecektir.


  IOBit Protected Folder Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz IOBit Protected Folder kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmesini okuyun. Kurulum sözleşmesini onaylamak ve kurulumu başlatmak için “Accept” butonuna tıklayın.

   i1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden bilgisayarınıza IOBit Protected Folder kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   i2.PNG

  3. IOBit Protected Folder kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yapmanızın ardından IOBit Protected Folder programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   i3.PNG

  IOBit Protected Folder Nasıl Kullanılır?

  1. IOBit Protected Folder programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Protected Folder programını bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan şifre oluşturma bölümünü kullanarak Protected Folder programında kullanmak istediğiniz şifreyi oluşturabilirsiniz.

   i4.PNG

  2. IOBit Protected Folder programında kullanmak istediğiniz şifreyi oluşturduktan sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Şifrelemek istediğiniz dosya ve klasörleri sürükle bırak işlemi yaparak veya “Add” butonuna tıklayarak Protected Folder programına entegre edebilirsiniz.

   i5.PNG

  3. Bilgisayarda herhangi bir dosyayı şifrelemek için “Add” butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerinden şifrelemek istediğiniz dosyayı seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   i6.PNG

  4. Şifrelemiş olduğunuz dosyaları Protected Folder programının ana ekranı üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilir ve çift tıklayarak istediğiniz dosyayı açabilirsiniz. Şifreleme işleminin tamamlanmasının ardından sağ alt kısımda bulunan “Lock & Exit” butonuna tıklayarak programdan çıkış yapabilirsiniz.

   i7.PNG
Facebook yorumları