IObit Software Updater indir 1.0.1

Bilgisayarınızdaki tüm yazılımları ve programları tek tıkla güncellemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  10,5 MB
  Sürüm:
  1.0.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  IObit
  IObit Software Updater, bilgisayarınızda bulunan tüm yazılımları ve programları tek tıkla aynı anda güncellemenizi sağlayan bir programdır. Bilgisayarınızdaki yazılımları ve programları güncellemek istediğinizde internet üzerinde yeterli kaynak bulamıyorsanız; IObit Software Updater programını kullanarak bilgisayarınızdaki tüm güncellemeleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca IObit Software Updater programında bulunan otomatik güncelleme özelliği sayesinde dilerseniz bilgisayarınızdaki tüm yazılımlar ve programlar güncelleme aldığı zaman otomatik olarak güncellenir.

  Programın Artı Yönleri

  1. IObit Software Updater programını indirmek ücretsizdir.
  2. IObit Software Updater programını kullanarak bilgisayarınızdaki tüm yazılımları ve programları güncel tutabilirsiniz. Güncel yazılım ve program kullanmak; bilgisayarınızın daha performanslı çalışmasını sağlar.

  Programın Eksi Yönleri

  1. IObit Software Updater programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. IObit Software Updater programını kullanarak güncelleme yapabilmeniz için bilgisayarınızda aktif olarak internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  IObit Software Updater nasıl indirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz IObit Software Updater indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  IObit Software Updater nasıl kurulur?

  1. IObit Software Updater kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan Install butonuna tıklayın. Install butonuna tıkladıktan sonra IObit Software Updater programının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır.

   s1.png

  IObit Software Updater nasıl kullanılır?

  1. IObit Software Updater kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. IObit Software Updater programına giriş yaptıktan sonra bilgisayarınızda buluna tüm yazılım ve programlar ana ekran üzerinde listelenecektir. Bilgisayarınızdaki yazılımların ve programların listelenme işleminin tamamlanmasının ardından eski sürüme sahip olan tüm yazılım ve programlar otomatik olarak seçilecektir. Güncellenmesi gereken yazılımlar ve programlar seçili haldeyken sağ üst kısımda bulunan Update Now butonuna tıklayarak tüm yazılım ve programların güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   s2.png

  2. IObit Software Updater programının seçmiş olduğunuz yazılım ve programları güncelleme süresi güncelleme boyutlarına göre ve internet hızınıza göre değişiklik gösterebilir. Güncelleme işlemi tamamlanana kadar IObit Software Updater programını kapatmamaya özen gösterin.

   s3.png

  3. Bilgisayarınızda eski sürüme sahip olan tüm yazılım ve programların güncelleme işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza aşağıdaki resimde bulunan ekran gelecektir. Dilerseniz bu ekran üzerinden Auto Update (Otomatik Güncelleme) özelliğini de aktif edebilirsiniz.

   s4.png
Facebook yorumları