IObit Undelete indir 1.0.0

Bilgisayarınızdan silinen herhangi bir dosyayı kurtarmanızı sağlayan tamamen ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,40 MB
  Sürüm:
  1.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  IObit
  IObit Undelete, bilgisayarınızdan silinen dosyaları geri yüklemenizi sağlayan bir programdır. IObit Undelete programını kullanarak bilgisayarınızdan silinmiş olan fotoğrafları, müzik dosyalarını, dökümanları, videoları ve diğer tüm dosyaları kolaylıkla geri yükleyebilirsiniz. Bilgisayarlarda yaşanan veri kaybı, dosyaların yanlışlıkla silinmesi, sabit disk biçimlendirmesi, virüs saldırısı ve diğer hatalı işlemler vs. nedeniyle sık görülen bir durumdur. Bu tür bir durum ile karşı karşıya geldiğinizde IObit Undelete programını kullanarak silinen dosyalarınızı sadece birkaç tıklama ile bilgisayarınıza geri yükleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. IObit Undelete indirmek ücretsizdir.
  2. IObit Undelete programında bulunan tüm özellikleri hiçbir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.
  3. IObit Undelete programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.
  4. IObit Undelete sahip olduğu basit arayüz sayesinde çok kullanışlı bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. IObit Undelete programının sahip olduğu silinmiş dosyalar listesi programı ilk kez kullanan kişilere biraz karışık gelebilir.
  2. IObit Undelete programı üzerinde İngilizce dışında başka bir dil seçeneği bulunmuyor.

  IObit Undelete Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara IObit Undelete indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. IObit Undelete programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Kurulum dosyasının boyutu düşük olduğu için indirme işlemi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.


  IObit Undelete Nasıl Kurulur?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz IObit Undelete kurulum dosyasını çalıştırın. IObit Undelete programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


  IObit Undelete Nasıl Kullanılır?

  1. IObit Undelete programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapın. Programa giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “Select File Type” bölümüne giriş yaparak kurtarmak istediğiniz dosyaların veri tiplerini seçin.

   u1.jpeg

  2. Kurtarmak istediğiniz dosyanın veri tipini seçtikten sonra “Select File Location” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızda bulunan hangi disk üzerindeki silinen dosyaları kurtarmak istediğinizi seçin ve ardından “SCAN” butonuna tıklayın. “SCAN” butonuna tıklamanızın ardından seçtiğiniz diskin üzerinden silinmiş olan verilerin tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   u2.jpeg

  3. Bilgisayarınızdan silinmiş olan dosyaların tarama işlemi tamamlandıktan sonra yönlendirileceğiniz liste üzerinden geri yüklemek istediğiniz dosyayı seçin ve ardından Recover butonuna tıklayın.

   u3.jpeg

  4. Recover butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerinden geri yüklemek istediğiniz dosyaların bilgisayarınız üzerinde kaydedileceği alanı seçin ve ardından OK butonuna tıklayın.

   u4.jpeg

  5. Seçtiğiniz dosyaların geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan OK butonuna tıklayarak IObit Undelete programını kullanmaya devam edebilirsiniz.

   u5.jpeg
Facebook yorumları