IOTransfer 4

Bilgisayarınız ile iOS cihazlarınız arasında veri alış-verişi yapmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,0 MB
  Sürüm:
  4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  IOTransfer
  IOTransfer, bilgisayarınız ile iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınız arasında veri alış-verişi yapmanızı sağlayan bir programdır. IOTransfer, tüm verilerinizi senkronize etmenize veya çevrimiçi dosya yüklemek zorunda kalmadan, uygulamaları, fotoğrafları, müzikleri, videoları ve e-kitapları kolayca aktarmanıza olanak tanır. IOTransfer programında verileri yerel depolama alanından kopyalamak mümkündür ve sadece işlem düğmesine tıklamanız yeterlidir. Eğer cihazınızdaki fotoğrafları bilgisayarınıza aktarıyorsanız, hangi alanda depolanacaklarını da kolaylıkla belirleyebilirsiniz. IOTransfer programı, ne kadar bir dosya aktarım programı gibi görünse de, iOS aygıtınızdaki belirli öğeleri aramanıza ve gereksiz dosyaları silmenize olanak tanır.

  Programın Artı Yönleri

  1. IOTransfer programını indirmek ücretsizdir.
  2. IOTransfer programını kullanarak veri aktarımı sağlamak için sadece USB kablosu kullanmanız yeterlidir.
  3. IOTransfer programının kullanımı oldukça kolaydır ve minimalist, sezgisel bir arayüze sahiptir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. IOTransfer programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  IOTransfer Nasıl İndirilir?

  PC’ye IOTransfer indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  IOTransfer Nasıl Kurulur?

  1. IOTransfer kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   i1.PNG

  IOTransfer Nasıl Kullanılır?

  1. IOTransfer programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. IOTransfer programına giriş yaptıktan sonra iOS işletim sistemine sahip olan cihazınızı USB kablo kullanarak bilgisayarınıza bağlayın.

   i2.png

  2. USB kablo aracılığıyla iOS işletim sistemine sahip olan cihazınızı bilgisayarınıza bağlamanızın ardından IOTransfer programının ana penceresi üzerinden cihazınızdaki dosyaları yönetmeye başlayabilirsiniz.

   i3.png

  3. IOTransfer programının “MANAGE” bölümüne giriş yaparak iOS cihazlarınızdaki tüm uygulamaları, fotoğrafları, videoları, müzikleri ve daha birçok dosya türünü yönetebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı iOS cihazınıza aktarmak veya iOS cihazınızdaki bir dosyayı bilgisayarınıza aktarmak için sürükle bırak işlemini kullanabilirsiniz.

   i4.png

  4. Tüm bu özelliklere ek olarak IOTransfer programının “CLEAN” bölümüne giriş yaparak iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınızda temizleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem, cihazınızdaki gereksiz dosyaların ortadan kaldırılarak cihazınızın depolama alanını artırmanızı sağlar.

   i5.png
Facebook yorumları