IP Gizleme Programı indir 6.0

Bilgisayarınızın IP adresini gizlemeye yarayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5.16MB
  Sürüm:
  6.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  My Privacy Tools
  Hide My IP, bilgisayarınız üzerinden internet üzerinde paylaşılan IP adresinizi gizlemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Hide My IP programı sayesinde internet üzerinde dolaşım halindeyken mevcut IP adresinizi gizleyerek farklı sanal bir IP adresi kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Hide My IP programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Hide My IP programı çok kullanışlı ve basit bir arayüze sahiptir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Hide My IP programı üzerinde gerçekleştirebileceğiniz bazı işlemler için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Hide My IP indirme nasıl yapılır?

  Hide My IP programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hide My IP indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Hide My IP kurulumu nasıl yapılır?

  Hide My IP programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumun ilk penceresi üzerinden dil seçimini yapın ve Tamam butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

  h1.png

  Daha sonrasında Hide My IP programının gerekli lisans sözleşmelerini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve Next butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

  h2.png

  Hide My IP programının kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum sihirbazından çıkış yapın. Hide My IP programı otomatik olarak başlayacaktır.

  h3.png

  Hide My IP nasıl kullanılır?

  Kurulumunu tamamladıktan sonra Hide My IP programı otomatik olarak çalışacaktır. Hide My IP programını kullanmak için uygulamanın ana ekranı üzerinde yer alan Hide My IP butonuna tıklayabilirsiniz. Programın üzerinde gelen otomatik ayarlar sayesinde hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  h4.png

  Hide My IP programının ana ekranında yer alan Advanced Settings butonuna tıklayarak programın hangi web tarayıcıları üzerinde çalışacağını seçebilirsiniz.

  h5.png

  Hide My IP programını ilk kez kurduğunuz zaman sizlere 3 günlük Premium deneme süresi verir. Programın ana ekranında yer alan Premium özellikler kısmına giriş yaptığınızda programı bilgisayarınız üzerinde bulunan web tarayıcıları dışında tüm uygulamalarda da kullanabilirsiniz. Karşınıza çıkan pencere üzerinde yer alan liste üzerinden Hide My IP programını kullanmak istediğiniz uygulamaları seçebilirsiniz.

  h6.png
Facebook yorumları