IP Hider Pro indir 5.8.0

Bilgisayarınızda bulunan IP adresini gizlemenizi sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  13,8 MB
  Sürüm:
  5.8.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  IP Hider
  IP Hider Pro, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz IP gizleme programıdır. IP Hider Pro programını kullanarak bilgisayarınız üzerinde kullandığınız IP adresini kolaylıkla değiştirebilirsiniz. İnternet üzerinde dolaşım halindeyken IP adresiniz otomatik olarak paylaşılır. Eğer IP adresinizin diğer kişiler ile paylaşılmasını istemiyorsanız IP Hider Pro programını kullanarak bilgisayarınızın sahip olduğu IP adresini farklı ülkelere ait IP adresleri ile değiştirebilirsiniz. IP Hider Pro programını kullanmak bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermez.

  Programın Artı Yönleri

  1- IP Hider Pro programını indirmek ücretsizdir.
  2- IP Hider Pro
  programını kullanarak IP adresinizi net olarak değiştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- IP Hider Pro programının bilgisayarınıza kurulumunun ardından 3 günlük deneme süresi ile gelmektedir. Deneme süresi sonra erdiğinde kullanabileceğiniz bölgelerin sayısı azalacaktır.

  IP Hider Pro indirme nasıl yapılır?

  IP Hider Pro indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza IP Hider Pro indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  IP Hider Pro kurulumu nasıl yapılır?

  IP Hider Pro kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. IP Hider Pro programını kurmak için Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  i1.png

  Kurulumun ikinci adımında ise IP Hider Pro programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  i2.png

  Programın kurulum yapılacağı alanı seçtikten sonra kurulum dosyalarının seçtiğiniz alana aktarma işlemi saniyeler içerisinde gerçekleşecektir. Kurulum dosyalarının aktarma işlemi tamamlandıktan sonra Install butonuna tıklayarak IP Hider Pro programını kurabilirsiniz.

  i3.png

  IP Hide Pro kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. Artık IP Hider Pro programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  i4.png

  IP Hider Pro nasıl kullanılır?

  IP Hider Pro programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program otomatik olarak başlatılacaktır. Programa ilk kez giriş yaptığınız zaman karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir. Bu pencere üzerinden bağlanmak istediğiniz bölgenin yanında yer alan Connect butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde IP değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bağlanmak istediğiniz bölgeye bağlanmadan önce o bölgenin bağlantı kalitesini de görüntüleyebilirsiniz.

  i5.png

  Connect butonuna tıklayarak istediğiniz bölgeye saniyeler içerisinde erişim sağlayabilirsiniz. Sağladığınız erişimi sona erdirmek için programın ana ekranı üzerinde yer alan Disconnect butonuna tıklayarak mevcut bağlantınızı sona erdirebilirsiniz.

  i6.png
Facebook yorumları