ISO Workshop 8.6

Bilgisayarınızdaki ISO dosyalarını yönetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,4 MB
  Sürüm:
  8.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Glorylogic
  ISO Workshop, bilgisayarınızda önyüklenebilir ISO dosyaları oluşturmanızı, oluşturduğunuz ISO dosyalarını diske yazdırmanızı ve mevcut ISO dosyalarını çıkartmanızı sağlayan basit ve kullanışlı bir programdır. Dosya ve klasörleri çalışma alanına yüklemek, "sürükle ve bırak" işlevi kullanılarak yapılır. Dosya listesi, her bir öğenin adını, boyutunu, türünü ve değişiklik tarihini gösterir. Bir ISO görüntüsünü diske yazmak istediğinizde tek yapmanız gereken hedef sürücüyü seçmek ve diski sonlandırmaktır. ISO Workshop programının ek araçları, ISO ve diğer görüntü biçimlerinden (BIN, NRG, CDI, MDF, IMG, GI, PDI, DMG, B5I, B6I) dosyaları çıkartmanıza, bir diski ISO veya BIN görüntüsüne kopyalayarak yedeklemenize olanak sağlar. ISO Workshop, oldukça düşük miktarda CPU ve sistem belleği ile çalışıyor, bu nedenle bilgisayarın kaynaklarını hiçbir şekilde zorlamaz.

  Programın Artı Yönleri

  1. ISO Workshop indirmek ücretsizdir.
  2. ISO Workshop programı çok basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.
  3. ISO Workshop programı bilgisayarınızın sistemini zorlamaz ve gerçekleştireceğiniz tüm işlemleri bilgisayarınızın sistem tepsisinde gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. ISO Workshop programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  ISO Workshop Nasıl İndirilir?

  PC’ye ISO Workshop indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayara ISO Workshop indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  ISO Workshop Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara ISO Workshop kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   i1.PNG

  2. Kurulumun ikinci aşamasında ise ISO Workshop programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse...” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   i2.PNG

  3. PC’ye ISO Workshop kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   i3.PNG

  ISO Workshop Nasıl Kullanılır?

  1. ISO Workshop programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. ISO Workshop programını bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “Make ISO” butonuna tıklayarak yeni bir ISO dosyası oluşturabilirsiniz.

   i4.PNG

  2. “Make ISO” butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerinden Bootable seçeneğini işaretleyin ve bilgisayarınızdaki img dosyasını seçin. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra “OK” butonuna tıklayarak ISO dosyasını oluşturun.

   i5.PNG

  3. ISO Workshop programını kullanarak oluşturduğunuz ISO dosyalarını programın ana penceresi üzerinde listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   i6.PNG
Facebook yorumları