iTools 4

iOS cihazlarda bulunan dosyaları bilgisayarınızda yönetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  74,7 MB
  Sürüm:
  4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ThinkSkySoft
  iTools, iPad, iPhone ve iPod gibi iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınızdaki tüm dosyaları bilgisayarınızdan yönetmenizi sağlayan bir programdır. iTools, en yeni cihaz sürümlerini destekler ve türünün çoğu uygulaması gibi, cihazınıza bağlanmak için iTunes'a ihtiyaç duyar. Böylece, ilk çalıştırmada, bilgisayarınızda iTunes'un yüklü olup olmadığını otomatik olarak algılar. Arayüz basit ve iyi organize edilmiştir ve yerel bilgisayar kütüphanesine ve ayrıca cihazın içeriğine göz atmanızı sağlar. Cihazınız bağlandıktan sonra, medya dosyalarını, fotoğrafları, iBooks ve içerdiği diğer belgeleri görebilirsiniz. Yerel kütüphane üç bölüm halinde düzenlenmiştir, biri aygıt uygulamaları için, ikincisi medya dosyaları için ve üçüncüsü diğer araçlar için. 'Uygulama' modülü IPA veya PXL formatında birkaç program eklemenizi ve cihazınıza kurmanızı sağlar. Ayrıca, onları daha kolay tanımlamak için her uygulamaya özel etiketler atayabilirsiniz. iTools programı sayesinde bilgisayarınızdaki bir dosyayı iOS cihazınıza aktarabilir veya iOS cihazınızda bulunan bir dosyayı bilgisayarınıza kolaylıkla alabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. iTools indirmek ücretsizdir.
  2. iTools programı sayesinde iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınızdaki tüm dosyalarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. iTools programının hızlı işlem yapabilme özelliği sayesinde dosya aktarım konusunda herhangi bir problem yaşamazsınız.

  Programın Eksi Yönleri

  1. iTools programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  iTools Nasıl İndirilir?

  Windows PC’ye iTools indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza iTools indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  iTools Nasıl Kurulur?

  1. iTools kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. iTools kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde yer alan lisans sözleşmesini okuyun ve ardından “Kabul ediyorum” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   i1.PNG

  2. iTools lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden iTools programını bilgisayarınızda kurmak istediğiniz alanı seçin ve ardından “İleri” butonuna tıklayın.

   i2.PNG

  3. iTools programının bilgisayarınıza kurulumu başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   i3.PNG

  iTools Nasıl Kullanılır?

  1. iTools programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. iTools programına giriş yaptıktan sonra iOS işletim sistemine sahip olan cihazınızı USB kablosu kullanarak bilgisayarınıza bağlayın.

   i4.PNG

  2. USB kablosu kullanarak bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz iOS cihazınız otomatik olarak iTools programına senkronize edilecektir. iTools programının ana ekranının sol kısmına bulunan menü üzerinden iOS cihazınızı yönetebilirsiniz.

   i5.png
Facebook yorumları