iTunes indir 12.4

Müzik, Video, Uygulama ve Oyun İndirme, Düzenleme, Oynatma Aracı

 1. Fatih.Kocak
  İşletim sistemi:
  Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP uyumlu
  Boyut:
  114 MB
  Sürüm:
  12.4
  Dil:
  Türkçe, İngilizce
  Üretici:
  Apple
  iTunes, müzik, video, uygulama ve oyun indirme, düzenleme, oynatma gibi bütün işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, Mac ve PC için Apple tarafından geliştirilen ücretsiz medya oynatıcısı ve yöneticisidir.

  iTunes 64 bit için İndir

  [​IMG]

  Müzik arşivi yönetme konusunda sade arayüzü ve basitliği ile en çok indirilen programlardan birisi olan iTunes sahip olduğu geniş seçenekler ve gelişmiş özellikleri ile kullanıcılara en iyi hizmeti sunuyor.

  iTunes müzik dükkanı sayesinde dünyanın ünlü müzik şirketleri ile çıkan yeni müzikleri uygun fiyat üzerinden arşivinize ekleyebilirsiniz. Hem MAC hem de Windows cihazlarınızda online müzik alışverişi gerçekleştirmek isteyenler için iTunes programı yardımcı olacaktır.

  iTunes; bilgisayarınızda favori müzikleri, filmleri, tv şovlarını ve daha birçok şeyin keyfini çıkarabileceğiniz en kolay yoldur.

  Sanatçı görüntülerini, albüm kapaklarını ve arşivinizde yer alan diğer ilgili bilgileri görmek için arşiviniz hakkındaki ayrıntıları Apple ile paylaşmayı kabul etmeniz yeterli olacaktır.

  [​IMG]

  En çok tercih edilen medya dosya formatlarının tümüne desteği olan iTunes programı AAC teknolojisi ile CD'ye yakın ses kalitesini daha küçük boyutta sunuyor. Kullanıcılara sunduğu kaynak konusunda oldukça gelişmiş olan bu program kütüphane (libary), akıllı oynatım listeleri (playlist) ve 250'den fazla internet radyosu gibi bölümlere sahiptir. Ayrıca içerisindeki entegre CD/DVD yazma aracı ile listeleriniz ve MP3'lerinizi CD/DVD'ye yazdırabilirsiniz.

  iTunes menüsünde yer alan Radyo seçeneği ile dilediğiniz kadar radyo kanalını anında dinleyebilirsiniz. Üstelik bunu gerçekleştirmek için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

  [​IMG]

  Dilediğiniz şarkıyı bulmak için basit aramalar yapabilir ve bu şarkıların çoğu bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca şarkıcıları da arayarak bu şarkıcılar ile ilgili bütün detaylara ulaşabilirsiniz. Yeni çıkardığı şarkılara, popüler şarkılara, albümlerine ve diğer tüm bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  [​IMG]

  iPod veya iPhone sahibiyseniz bilgisayarınızda kesinlikle iTunes programının olması gerekiyor.

  Images

  1. itunes-sarkici-detayi.jpg
  2. itunes-radyo-dinleme.jpg
  3. itunes-baslangic-ekrani.jpg
  4. itunes-indir.jpg

Recent Reviews

 1. Fatih.Kocak
  Fatih.Kocak
  5/5,
  Version: 12.4
  Apple Music ve sınırsız eğlencenin merkezi için iTunes yazılımını indirmenizi tavsiye ediyoruz.
Facebook yorumları