Ivacy VPN 5.1.0.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kaliteli bir VPN yazılımı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  22,1 MB
  Sürüm:
  5.1.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Ivacy
  Ivacy VPN, çevrimiçi kimliğinizin ve coğrafi konumunuzun gizliliğini korunmasını ve aynı zamanda kısıtlı içeriklere erişmenize olanak tanıyan zengin özelliklere sahip güçlü bir VPN yazılımıdır. Ivacy VPN yazılımını,kullanışlı arayüzü, özenle hazırlanmış ilgili kategorileri ve sayısız fonksiyonları sayesinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Konfigürasyon menüsünden kullanıcılar; VPN modunu değiştirebilir, otomatik tekrar bağlantıyı açabilir, bilgisayarı başlattıktan sonra otomatik bağlantı modunu aktifleştirebilir ve diğer birçok parametreyi ayarlayabilirler.

  Programın Artı Yönleri

  1. Ivacy VPN yazılımını indirmek ücretsizdir.
  2. Ivacy VPN yazılımını kullanarak internet üzerinde paylaşacağınız verilerin 3.şahıslar tarafından görüntülenmesini kolaylıkla engelleyebilirsiniz.
  3. Ivacy VPN yazılımı sayesinde bilgisayarınızda erişim problemi sağladığınız program ve uygulamaları kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Ivacy VPN programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Ivacy VPN Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Ivacy VPN indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Ivacy VPN Nasıl Kurulur?

  1. Ivacy VPN kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Ivacy VPN kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmesini okuduktan sonra “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   i1.PNG

  2. Ivacy VPN lisans sözleşmesini onayladıktan sonra Ivacy VPN yazılımının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   i2.PNG

  3. Ivacy VPN yazılımının lisans sözleşmesini onayladıktan ve bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayarak PC’ye Ivacy VPN kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   i3.PNG

  Ivacy VPN Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işlemini tamamladığınız Ivacy VPN yazılımına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Ivacy VPN yazılımına giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana ekranında bulunan listeyi kullanarak bağlantı sağlamak istediğiniz ülke veya şehri seçebilirsiniz. Bağlantı sağlamak istediğiniz bölgenin seçimini gerçekleştirdikten sonra uygulamanın ana ekranında bulunan “Power” butonuna tıklayın.

   i4.PNG

  2. Ivacy VPN yazılımını kullanarak bağlantı sağladıktan sonra internet üzerinde erişim problemi yaşadığınız herhangi bir websitesine giriş yapabilir, bilgisayarınızda erişim problemi yaşadığınız program ve uygulamaları kullanmaya başlayabilirsiniz.

   i5.png
Facebook yorumları