JCleaner 5.6.0

Bilgisayarınızdan en yüksek performansı almanız için kullanabileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  715 KB
  Sürüm:
  5.6.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Joyobox Software
  JCleaner, bilgisayarınızı en iyi duruma getirmek için sisteminizi düzeltmenize yardımcı olacak özelliklere sahip olan basit ve kullanışlı bir programdır. Bilgisayarınıza farklı uygulamalar yüklemek sadece disk alanı kullanmakla kalmaz, belleği de yoğun bir şekilde kullanır ve uyumluluk sorunları ortaya çıkabilir. Bunları ortadan kaldırmak sorunu tamamen çözmüyor, kalanlar PC'nizde hala etkili oluyor, ancak bu konuda JCleaner programını kullanabilirsiniz. Programın ana penceresi, kayıt defteri temizleyici, disk temizleyici, geçmiş temizliği, el temizliği, başlangıç yöneticisi ve kaldırıcı bileşenlerine kolayca erişmenizi sağlayan sekmeler halinde yapılandırılmıştır. Arayüz sezgiseldir ve özelliklere hızlı bir şekilde herkesin uyum sağlamasına izin verir.

  Programın Artı Yönleri

  1. JCleaner indirmek ücretsizdir.
  2. JCleaner programındaki tüm özellikleri sadece birkaç tıklama ile kolaylıkla kullanabilirsiniz.
  3. JCleaner programındaki tarama işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. JCleaner programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  JCleaner Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara JCleaner indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra JCleaner kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  JCleaner Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye JCleaner kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. JCleaner kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından aktif hale gelecek sihirbaz üzerindeki “I Agree” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın.

   j1.PNG

  2. JCleaner programının lisans sözleşmesini onaylamanızın ardından yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   j2.PNG

  3. Bilgisayara JCleaner kurulumu tamamlandıktan sonra “Close” butonuna tıklayarak kurulum sihirbazından çıkış yapabilirsiniz.

   j3.PNG

  JCleaner Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından JCleaner programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. JCleaner programına giriş yapmanızın ardından açılacak pencere üzerinde bulunan “Start Scan” butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından bilgisayarınızın diskinde bulunan gereksiz dosyaların tarama işlemini başlatabilirsiniz. Gereksiz dosyaların tarama işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz dosyaları seçin ve ardından çöp kutusu butonuna tıklayarak temizleme işlemini gerçekleştirin.

   j4.PNG

  2. JCleaner programındaki “StartUp Manager” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızı başlattığınızda otomatik olarak çalışan uygulamaları ve programları yönetebilirsiniz. Bu listede bulunan programların veya uygulamaların bazılarını devre dışı bırakarak bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

   j5.PNG

  3. Tüm bunlara ek olarak JCleaner programının başka bir özelliği olan “Uninstall Manager” özelliğini kullanarak bilgisayarınızdaki herhangi bir program veya uygulamayı arkasında kalıntı dosya bırakmayacak şekilde bilgisayarınızdan saniyeler içerisinde tek tıklama ile kaldırabilirsiniz.

   j6.PNG
Facebook yorumları