JetDrive 9.9.4

Bilgisayarınızın performansını artırmak için dosya birleştirme işlemi yapmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,5 MB
  Sürüm:
  9.9.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Abelssoft
  JetDrive, bilgisayarınızın disk sürücülerini, kayıt defteri dosyalarını veya RAM belleğini birleştirerek bilgisayarınızın performansını artırmanıza yardımcı olan bir programdır. Klasik sabit disklerde, dosyalar sektörlere depolanır. Bir dosya silindiğinde otomatik olarak bir boş sektör oluşur. Saklanan bir sonraki dosya tam olarak bu boşluk boyutunda değilse, soruna neden olabilir. Dosyanın bir kısmı sabit diskte, diğer kısmı başka bir yerde bulunur. Verilerin sabit diskteki çeşitli konumlardan toplanması gerektiğinden, bilgisayarın verileri okuması giderek daha uzun sürer. JetDrive bu sorunu düzeltir ve sabit diski kolay ve güvenli bir şekilde birleştirir. Bu işlemde dosyalar tek parça halinde birleştirilir ve tamamen yeniden yapılandırılır. Bu, bilgisayarı önemli ölçüde hızlandırır.

  Programın Artı Yönleri

  1. JetDrive programını indirmek ücretsizdir.
  2. JetDrive programı bilgisayarınızın performansını belirgin bir şekilde optimize etmenizi sağlar.
  3. JetDrive programı tüm Windows sürümleriyle uyumlu olarak çalışmaktadır.
  4. JetDrive programını sadece birkaç buton tıklaması ile yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. JetDrive programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  JetDrive Nasıl İndirilir?

  PC’ye JetDrive indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın.Bu butona tıklamanızın ardından bilgisayara JetDrive indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  JetDrive Nasıl Kurulur?

  1. JetDrive kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda bilgisayarınızın ekranına gelecek olan pencere üzerindeki “Browse…” butonunu kullanarak programın kurulacağı disk bölümünü seçin.

   j1.PNG

  2. JetDrive programının kurulacağı disk bölümünü belirledikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak programın kurulumunu gerçekleştirin.

   j2.PNG

  3. PC’ye JetDrive kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   j3.PNG

  JetDrive Nasıl Kullanılır?

  1. JetDrive programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. JetDrive programına giriş yaptığınızda açılacak arayüz üzerinden birleştirme işlemi uygulamak istediğiniz diski seçin ve ardından “Defrag” butonuna tıklayın.

   j4.PNG

  2. Birleştirme işlemini başlattıktan sonra programın arayüzü üzerinden ilerlemeyi takip edebilirsiniz. Birleştirme işlemi tamamlanana kadar programı kapatmamaya özen gösterin.

   j5.PNG

  3. Birleştirme işlemi tamamlandıktan sonra “Ok” butonuna tıklayarak bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz birleştirme işlemini düzenli olarak tekrarladığınızda bilgisayarınızın performansında olumlu bir artış gözlemleyebilirsiniz.

   j6.PNG
Facebook yorumları