JPGRepair 2.0.50

PC'deki hatalı JPG dosyalarını onarmanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  224 KB
  Sürüm:
  2.0.50
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  DiskTuna
  JPGRepair, bilgisayarınızda bulunan bozuk ve hatalı JPG dosyalarını onarmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Ana pencerede, düzeltmek istediğiniz bozuk görüntüyü seçmek için tree-based bir klasör yapısını keşfedebilirsiniz. Hataları düzeltmek için JPGRepair bir referans dosyası gerektirir. Bu dosyanın aynı kamera ile çekilmiş ve onarmaya çalıştığınız dosya ile aynı yön ve çözünürlüğe sahip başka bir JPEG olması gerekiyor. Referans görüntünün sample.jpg olarak yeniden adlandırılması ve düzeltilmesi gereken dosyayla aynı klasörde bulunması gerekir. Program, seçilen klasördeki örnek dosyayı otomatik olarak algılar ve bozuk dosyayı düzeltmek için örnek üstbilgilerini ve orijinal dosyayı birleştirmesini sağlayacak olan verileri çıkarır.

  Programın Artı Yönleri

  1. JPGRepair indirmek ücretsizdir.
  2. JPGRepair programı üzerinde toplu onarım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. JPGRepair programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. JPGRepair programı üzerinde sadece tek dil seçeneği bulunmaktadır.

  JPGRepair Nasıl İndirilir?

  PC’ye JPGRepair indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan ”Hemen indir” butonuna tıklayın. ”Hemen indir” butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza JPGRepair indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  JPGRepair Nasıl Kurulur?

  JPGRepair kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. JPGRepair programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


  JPGRepair Nasıl Kullanılır?

  1. JPGRepair programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. JPGRepair programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde sağ alt kısımda bulunan klasör butonuna tıklayarak onarmak istediğiniz JPG dosyasını açabilirsiniz.

   j1.PNG

  2. JPGRepair programını kullanarak onarmak istediğiniz JPG dosyasını açılacak liste üzerinden seçebilirsiniz. Liste üzerinde bulunan JPG dosyalarını karıştırmamak için resim önizleme özelliğini kullanabilirsiniz.

   j2.PNG

  3. JPGRepair programına eklediğiniz JPG dosyasını “Repair” butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde onarmaya başlayabilirsiniz.

   j3.PNG

  4. “Repair” butonuna tıkladıktan sonra “Mode selection” bölümü üzerinden JPG dosyasına uygulamak istediğiniz onarma işlemini seçebilirsiniz.

   j4.jpg
Facebook yorumları