Junkware Removal Tool indir 8.1.4

Bilgisayarınızdaki bazı tehditleri taramanızı ve onları düzeltmenizi sağlayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,7 MB
  Sürüm:
  8.1.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Malwarebytes
  Junkware Removal Tool, bilgisayarınızda bulunan reklam yazılımlarını, araç çubukları ve olası istenmeyen programları (PUP'ları) taramanızı ve bilgisayarınızdan kaldırmanızı sağlayan bir programdır. Junkware Removal Tool programı çalıştırıldığında, kayıt defteri anahtarları ve klasörleri dahil olmak üzere bu programların tüm izlerini kaldıracaktır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Junkware Removal Tool indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Junkware Removal Tool bilgisayarınızdaki açılır pencere reklamları oluşturan reklam yazılımlarını tamamen kaldırır.
  3. Junkware Removal Tool programını herhangi bir kurulum işlemi yapmadan hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Junkware Removal Tool programının belirli bir arayüzü bulunmamaktadır. Programı ilk kez kullanacak olan kişiler programın çalışma mantığını anlamakta zorluk çekebilir.

  Junkware Removal Tool Nasıl İndirilir?

  Junkware Removal Tool indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza Junkware Removal Tool indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Junkware Removal Tool Nasıl Kurulur?

  Junkware Removal Tool indirme işlemi tamamlandıktan sonra programı kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Junkware Removal Tool Nasıl Kullanılır?

  1. Junkware Removal Tool programını kullanmak için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Junkware Removal Tool programını çalıştırın. Programı çalıştırdıktan sonra karşınıza CMD ekranı gelecektir. Junkware Removal Tool programının bilgisayarınızda tarama işlemini gerçekleştirebilmesi için CMD ekranı üzerindeyken bilgisayarınızın klavyesi üzerinden herhangi bir tuşa basın.

   j1.jpeg

  2. CMD ekranı üzerindeyken herhangi bir tuşa bastıktan sonra Junkware Removal Tool bilgisayarınızdaki zararlı yazılımların ve dosyaların tarama işlemini otomatik olarak başlatacaktır. Tarama işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve bilgisayarınızda bulunan dosyaların sayısına göre değişiklik gösterebilir. Tarama işlemini CMD ekranı üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.

   j2.jpeg

  3. Tarama işleminin tamamlanmasının ardından bilgisayarınızda otomatik olarak oluşturulacak olan JRT.txt dosyasını inceleyerek bilgisayarınızda düzeltilen hatalara göz atabilirsiniz.

   j3.jpeg
Facebook yorumları