KakaoTalk indir (Android) 8.1.7

Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz mesajlaşma uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  48 MB
  Sürüm:
  8.1.7/
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Kakao Corporation
  KakaoTalk, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. KakaoTalk, Google Play Store üzerinde yer alan diğer mesajlaşma uygulamalarına göre daha farklıdır. Bu farklılığın sebebi uygulama üzerinden yapacağınız sesli ve görüntülü konuşmaların yüksek kalitede gerçekleşiyor olmasıdır. KakaoTalk uygulamasını kullanan kişiler ile yüksek kaliteli bir şekilde ücretsiz olarak sesli ve görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- KakaoTalk uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- KakaoTalk
  kullanmak için telefon numaranızı vermeden mail hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Size özel tanımlanacak olan ID’yi diğer kullanıcılar ile paylaşarak hızlı bir şekilde sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- KakaoTalk uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır. Ancak bu reklamların çok can sıkıcı boyutta olmadığını söyleyebiliriz.

  KakaoTalk nasıl yüklenir?

  Ücretsiz KakaoTalk indirme işlemi içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden yönlendirileceğiniz Google Play Store üzerinden KakaoTalk uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  KakaoTalk nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan KakaoTalk uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. KakaoTalk uygulamasını kurulum işlemi yapmadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  KakaoTalk nasıl kullanılır?

  KakaoTalk uygulamasını kullanmak için Android cihazınıza indirdiğiniz uygulamaya giriş yapın. Uygulamayı kullanabilmeniz için KakaoTalk üzerinde hesabınız bulunması gerekmektedir. Hesabınız yok ise sadece saniyeler içerisindetelefon numaranız, mail adresinizi veya sosyal medya hesabınızı kullanarak KakaoTalk hesabınızı oluşturabilirsiniz. Uygulama üzerinden telefon numaranızı vermeden oluşturduğunuz hesapları size özel tanımlanmış olan ID’ler sayesinde diğer kişiler ile kolaylıkla paylaşabilir ve konuşmaya başlayabilirsiniz. Uygulamaya hesabınız ile giriş yaptığınız zaman profilinizi düzenleyebilirsiniz.

  k1.png

  Kendinize özel bir Chat Room (Sohbet Odası) oluşturabilir veya KakaoTalk uygulaması kullanıcılarının oluşturduğu sohbet odalarına davet edilerek katılabilirsiniz. Bu sohbet odalarını yeni insanlarla tanışmak veya arkadaşlarınızla planladığınız bir etkinlik hakkında konuşmak için kullanabilirsiniz.

  k2.png

  KakaoTalk uygulaması üzerinden ücretsiz olarak sesli ve görüntülü sohbet başlatabilirsiniz. KakaoTalk üzerinden sesli ve görüntülü konuşmaları diğer uygulamalara göre daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  k3.png

  Uygulamanın sahip olduğu arayüzün ve sohbet pencerelerinin gayet gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Sohbet penceresi üzerinden görüştüğünüz kişiye konum, fotoğraf, video veya rehberinizde kayıtlı bir kişinin bilgilerini kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

  k4.png
Facebook yorumları