Kaspersky Antivirus indir 14

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz güçlü bir antivirüs programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,6 MB
  Sürüm:
  14
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Kaspersky
  Kaspersky Antivirüs, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz çok güçlü bir antivirüs programıdır. Kaspersky Antivirüs programının ücretsiz versiyonunu kullanarak bile bilgisayarınız üzerinde tam zamanlı olarak aktif antivirüs korumasını sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Kaspersky Antivirüs programını indirmek ücretsizdir.
  2- Kaspersky Antivirüs
  programı dünya üzerinde en çok tercih edilen antivirüs programları arasındadır.
  3- Kaspersky Antivirüs programı üzerinde bulunan aktif internet koruması sayesinde bilgisayarınıza internet üzerinden gelebilecek herhangi bir tehdit otomatik olarak engelleniyor.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Kaspersky Antivirüs programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Kaspersky Antivirüs indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Kaspersky Antivirüs indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Kaspersky Antivirüs kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Kaspersky Antivirüs kurulumu nasıl yapılır?

  Kaspersky Antivirüs kurulum indirme işlemi tamamlandığında kurulum dosyasını çalıştırın. Kuruluma başlamak için karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Continue butonuna tıklayın.

  k1.png

  Kaspersky kurulumuna devam etmek için karşınıza çıkacak pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak kurulum işlemine devam edebilirsiniz.

  k2.png

  Bilgisayarınıza Kaspersky Antivirüs kurulumunun gerçekleşebilmesi için yaklaşık olarak 140 MB’lık bir dosya indirme işleminin tamamlanması gerekmektedir. Bu dosya indirme işleminin tamamlanmasının ardından Kaspersky Antivirüs programının kurulum işlemi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

  k3.png

  Kaspersky Antivirüs nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamladıktan sonra Kaspersky Antivirüs programı otomatik olarak çalışacaktır. Kaspersky Antivirüs programı çalıştıktan sonra programın arayüzü üzerinde yer alan Scan butonuna tıklayarak bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaların tarama işlemini başlatabilirsiniz.

  k4.png

  Kaspersky Antivirüs programının ana ekranında yer alan More Tools butonuna tıklayarak program üzerinde kullanabileceğiniz tüm özelliklere erişim sağlayabilirsiniz.

  k5.png

  Programın ana menüsünde yer alan Protection bölümüne giriş yaparak bilgisayarınız üzerinde tam zamanlı koruma özelliğini aktif edebilirsiniz.

  k6.png
Facebook yorumları