Kaspersky Virus Removal Tool 15.0

Bilgisayarınızda virüs içeren dosyaları kaldırmanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  170 MB
  Sürüm:
  15.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Kaspersky
  Kaspersky Virus Removal Tool, bilgisayarınızda virüs içeren dosyaları tespit etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Kaspersky Virus Removal Tool programında gerçekleştireceğiniz tarama işlemi hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Ayrıca programın arayüzü de çok basit ve kullanışlıdır. Program bilgisayarınızın arka planında çalışabileceği için tarama işlemini başlattıktan sonra bilgisayarınızda yapmak istediğiniz işlemlere devam edebilirsiniz. Eğer programda gerçekleştirdiğiniz otomatik taramanın sonuçları sizi memnun etmediyse, bilgisayarınızın derinlemesine bir analizini yapan elle taramayı da deneyebilir ve Kaspersky yetkililerine gönderilebilecek ayrıntılı bir rapor oluşturabilirsiniz. Alternatif olarak, taranması gereken hedef veri türünü de seçebilir, böylece analiz alanını ve tarama zamanını kısıtlayabilirsiniz. Ancak, bu yalnızca kullanıcılar şüpheli dosyanın yerini bildiğinde uygulaması tavsiye edilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Kaspersky Virus Removal Tool programını indirmek ücretsizdir.
  2. Kaspersky Virus Removal Tool programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programı ilk kez bilgisayarına indirecek kullanıcılar bile kolaylıkla kullanabilir.
  3. Kaspersky Virus Removal Tool programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Kaspersky Virus Removal Tool Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Kaspersky Virus Removal Tool indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Kaspersky Virus Removal Tool indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Kaspersky Virus Removal Tool Nasıl Kurulur?

  1. Kaspersky Virus Removal Tool kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra programın lisans sözleşmesini onaylamak için pencere üzerindeki seçenekleri işaretleyin ve ardından “Accept” butonuna tıklayın.

   k1.PNG

  2. Kaspersky Virus Removal Tool programının bilgisayarınıza kurulum işlemini tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   K1K.PNG

  Kaspersky Virus Removal Tool Nasıl Kullanılır?

  1. Kaspersky Virus Removal Tool programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Kaspersky Virus Removal Tool programına giriş yapmanızın ardından açılacak pencere üzerinde yer alan “Start scan” butonuna tıklayarak tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   k2.PNG

  2. Kaspersky Virus Removal Tool programında başlattığınız tarama işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve taranacak dosyaların büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Tarama işlemi tamamlanana kadar programı kapatmamaya özen gösterin.

   k3.PNG

  3. Kaspersky Virus Removal Tool programındaki tarama işlemi tamamlandıktan sonra bulunan tehditleri bir pencere üzerinde listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bulunan tehditlere uygulanacak olan işlemi yanındaki açılır menü üzerinden seçin. Eğer bir tehdit kırmızı olarak yazılmış ise mutlaka “Delete” yani Silme işlemini uygulayın. Tehditlere uygulamak istediğiniz işlemi seçtikten sonra “Continue” butonuna tıklayın.

   k4.PNG

  4. Bulunan tehditlerin bilgisayarınızdan kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra Kaspersky Virus Removal Tool programının “Report” bölümünden programda gerçekleştirilen tüm işlemleri rapor halinde görüntüleyebilirsiniz.

   k5.PNG
Facebook yorumları