Keepsafe Fotoğraf Kasası (Android) indir 9.16.3

Android cihazlarınızın galerisinde bulunan medyaları saklamanıza yarayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  35 MB
  Sürüm:
  9.16.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Keepsafe
  Keepsafe Fotoğraf Kasası andorid cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir medya saklama uygulamasıdır. Keepsafe uygulaması sayesinde galerinizde bulunan fotoğrafları galeriniz üzerinden gizleyebilirsiniz. Keepsafe Fotoğraf Kasası uygulaması sayesinde başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğrafları uygulama üzerinde saklayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Keepsafe Fotoğraf Kasası uygulamasını kullanmak ücretsizdir.

  2- Cihazınızda bulunan fotoğrafları gizleme konusunda Keepsafe uygulaması güvenilir bir uygulamadır. Verilerinize başka kullanıcılar erişemez.

  3- Uygulamaya ne kadar veri yedeklerseniz yedekleyin çok hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Keepsafe Fotoğraf Kasası programı üzerinde reklam bulunmaktadır.

  Keepsafe Fotoğraf Kasası nasıl yüklenir?

  Keepsafe Fotoğraf Kasası programını android cihazınıza yüklemek için Hemen İndir butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan ekrandan Yükle butonuna tıklayın. Keepsafe uygulamasının telefonunuza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Keepsafe Fotoğraf Kasası nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirilen Keepsafe uygulamasının cihazınıza indirmesi tamamlandıktan sonra kurulum işlemi de otomatik olarak yapılacaktır. Uygulamayı kullanmak için ekstra bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

  Keepsafe Fotoğraf Kasası nasıl kullanılır?
  Keepsafe Fotoğraf Kasası uygulamasını
  Android cihazınıza kurulumunu tamamladıktan sonra uygulamayı çalıştırın. Uygulamaya ilk kez giriş yaptığınızda sizden uygulamayı kullanabilmeniz için bir üyelik almanızı isteyecek. E-posta adresinizi ve oluşturacağınız şifreyi karşınıza çıkan ekrana yazdıktan sonra Bitir butonuna dokunun. Keepsafe uygulaması üzerinde üyeliğiniz oluşturulacak ve otomatik olarak giriş yapılacaktır.
  keep1.jpg

  Uygulamaya e-posta adresiniz ve şifreniz ile üye olduktan sonra karşınıza çıkan ekran üzerinden 4 haneli bir PIN oluşturun. Bu pin, sakladığınız medyaları görüntülemek için uygulamaya tekrar giriş yaptığınızda size sorulacaktır bu yüzden unutmayacağınız bir PIN seçin.
  keep2.jpg

  Uygulamaya giriş yapmak için oluşturduğunuz PIN ekranından sonra uygulamaya giriş yaptığınızda cihazınız üzerinde bulunan tüm medya dosyaları size gösterilecektir. Bu dosyalar içerisinde galerinizden saklamak istediğiniz fotoğrafları seçebilirsiniz.
  keep3.jpg

  Keepsafe uygulaması üzerinden bir medya saklamak için uygulamanın arayüzünde sağ alt kısımda bulunan + butonuna dokunun.
  keep4.jpg

  + Butonuna dokunduktan sonra isterseniz Yeni Albüm oluşturabilir, Galerinizdeki fotoğraflardan seçebilir veya Yeni Bir Fotoğraf Çekebilirsiniz.
  keep5.jpg

  Sakladığınız fotoğraflar ile Keepsafe uygulaması üzerinden bir albüm oluşturarak görüntüleyebilirsiniz. Albüm oluşturmak sizi fotoğraflar arasında oluşacak karmaşadan kurtarır.
  Keep6.jpg
Facebook yorumları