Kik Messenger indir (Android) 14.11.1.17500

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz mesajlaşma uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  38 MB
  Sürüm:
  14.11.1.17500
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Kik Interactive
  Kik Messenger, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Kik Messenger uygulamasını kullanarak mesajlaşmadan çok daha fazlasına erişim sağlayabilirsini. Arkadaşlarınızla bağlantı kurmanın, iletişimde kalmanın ve keşfetmenin en kolay yoludur. Telefon numarasına gerek duymadan sadece bir kullanıcı adı ile Kik Messenger uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Kik Messenger kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- Kik Messenger
  uygulamasını kullanabilmeniz için telefon numaranız ile giriş yapmanıza gerek yoktur. Sadece kullanıcı adınızı alarak Kik Messenger üzerinden iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.
  3- Kik Messenger uygulaması üzerinde bulunan tüm özelliklere herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  Kik Messenger nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza ücretsiz Kik Messenger indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden yönlendirilecek olduğunuz Google Play Store üzerinden Kik Messenger uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Kik Messenger nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Kik Messenger uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanır. Kik Messenger uygulamasını kullanabilmeniz için uygulamayı cihazınız üzerinden başlatmanız yeterli olacaktır.

  Kik Messenger nasıl kullanılır?

  Kik Messenger uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlanmasından sonra uygulamaya giriş yapın. Kik Messenger uygulamasını kullanabilmeniz için ilk olarak uygulamaya mail adresiniz ve seçeceğiniz bir kullanıcı adı ile üyelik almanız gerekmektedir. Kik Messenger uygulamasına üyelik alma işlemini gerçekleştirdikten sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik alma işleminden sonra konuşma gerçekleştirmek istediğiniz kişileri Kik Messenger uygulaması üzerinden QR Kod ile ekleme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  k.png

  Kik Messenger uygulaması üzerinden eklediğiniz kişiler ile ana ekran üzerinden kolaylıkla sohbet edebilirsiniz. Sohbetler ekranından kişisel sohbetlerinizi ve grup sohbetlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

  k1.png

  Kik Messenger uygulaması üzerinden var olan bir grup konuşmasına katılabileceğiniz gibi dilerseniz kendi konuşma grubunuzu da oluşturabilirsiniz. Sohbet grubu oluşturma işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  k2.png

  Çoğu sohbet uygulamasına yer almayan sohbet grubu ile görüntülü konuşma özelliği Kik Messenger uygulaması üzerinde bulunmaktadır. Mobil cihazlarınız üzerinden sohbet grubunuzda yer alan kişiler ile görüntülü konuşma işlemini istediğiniz an gerçekleştirebilirsiniz.

  k3.png

  Kik Messenger uygulamasını diğer mesajlaşma uygulamalarından ayıran en önemli özelliklerden bir diğeri ise farklı bir sohbet bölümüne sahip olmasıdır. Sahip olduğu özellikler sayesinde mesajlaşma keyfiniz katlanacaktır.

  k4.png
Facebook yorumları