Kika Keyboard indir (Android) 5.5.8.3234

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir klavye uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  30 MB
  Sürüm:
  5.5.8.3234
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Kika AI Team
  Kika Keyboard, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz klavye uygulamasıdır. Android cihazlarınızda bulunan standart klavyelere göre Kika Keyboard uygulaması indirerek daha fonksiyonlu bir klavye kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Kika Keyboard uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Kika Keyboard uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Uygulama bazı eski Android sürümüne sahip cihazlar ile uyumlu değildir.

  Kika Keyboard indirme nasıl yapılır?

  Kika Keyboard indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Kika Keyboard indirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Kika Keyboard kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Kika Keyboard kurulumu yapmak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulama indirme işlemi tamamlandığında kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  Kika Keyboard nasıl kullanılır?

  Kika Keyboard uygulamasını cihazınıza indirme işlemini tamamlayın ve çalıştırın. Uygulamaya giriş yaptığınızda yeni klavyenizi cihazınız üzerinden kullanabilmeniz için Kika Keyboard uygulamasının cihazınız üzerinde işlem yapmasına izin vermeniz gerekmektedir. Bu izin verme işlemini onayladıktan sonra Kika Keyboard uygulamasını cihazınız üzerinde hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu yüzlerce yazı fontu içerisinden dilediğinizi seçerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  k1.png

  Cihazınızın temasına ve rengine özel olarak klavyenizin temasını ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. 3000’den fazla tema içerisinden istediğiniz temayı Kika Keyboard uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz.

  k2.png

  Bazı Android cihazlarda yer almayan Otomatik Düzeltme ve Kelime Tahmini özelliğini de Kika Keyboard uygulaması üzerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  k3.png

  Beğendiğiniz fotoğrafları Kika Keyboard uygulaması üzerinden kullandığınız klavyenin arka plan resmi olarak ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz Kika Keyboard uygulaması üzerinde yer alan ücretsiz fotoğrafları da kullanabilirsiniz.

  k4.png

  Çoğu standart klavyelerde ve klavye uygulamalarında yer almayan emojileri de Kika Keyboard uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz. Binlerce emoji arasından dilediğinizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  k5.png

  Kika Keyboard uygulaması üzerinde yer alan GIFs & Stickers bölümü üzerinden mesajlaşma uygulamalarında ve normal mesajlarda kullanabileceğiniz hareketli resimler ve çıkartmalar kullanabilirsiniz.

  k6.png

  Ve son olarak Kika Keyboard uygulamasının desteklemiş olduğu 150’den fazla dil sayesinde herhangi bir ülke değişikliğinde klavyenizin dilini herhangi bir ekstra dosya indirme işlemi yapmadan hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

  k7.png
Facebook yorumları