KineMaster Video Editor indir (Android) 4.6.8

Android cihazlarınızda profesyonel video düzenleme yapabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  33 MB
  Sürüm:
  4.6.8
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  NexStreaming
  KineMaster Video Editor, Andorid cihazlarınızda kullanabileceğiniz görüntü ve metin katmanlarının yanı sıra hassas kesim ve kırpma, çok parçalı ses, hassas ses kontrolü, renk LUT filtreleri, 3D geçiş oluşturabileceğiniz ve çoklu katman katmanlarını destekleyen tek tam donanımlı profesyonel bir video editörüdür. Amatör bir kullanıcı dahi olsanız profesyonel video düzenleme işlemini KineMaster Video Editor üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- KineMaster Video Editor uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Uygulama üzerinden gerçek anlamda profesyonel olarak video düzenleme işlemi yapabilirsiniz.
  3- Google Play Store üzerinde bulunan diğer video düzenleme uygulamaları arasındaki en iyi mobil video düzenleme uygulamasıdır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- KineMaster Video Editor uygulaması içerisinde bulunan bazı materyalleri kullanabilmek için pro sürümünü satın almalısınız. Ancak pro sürümünü satın almadan da yeterli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  2- Uygulamanın pro sürümünü satın almadan kullanırsanız reklamları görüntülemek zorunda kalıyorsunuz.
  3- Uygulama üzerinden oluşturduğunuz videoların üzerine otomatik filigran ekleniyor ve bunu kaldırmak için pro sürümünü satın almanız gerekiyor.

  KineMaster Video Editor nasıl yüklenir?

  KineMaster Video Editor uygulamasını Android cihazınıza indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Yönlendirilmiş olduğunuz Google Play Store üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  KineMaster Video Editor nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz KineMaster Video Editor uygulaması otomatik olarak kurulacaktır. Uygulamayı kullanmak için uygulamayı başlatmanız yeterlidir.

  KineMaster Video Editor nasıl kullanılır?

  KineMaster Video Editor uygulamasını cihazınıza indirme işlemini tamamlayın ve çalıştırın. Uygulama üzerinde video düzenleme işlemi yapmak için uygulamanın ana ekranında bulunan üzerinde + simgesinin yer aldığı butona dokunun. Bu buton sizi uygulamanın video düzenleme kısmına yönlendirecektir.
  kine1.jpg


  Uygulamanın video düzenleme kısmına giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan Media yazısına tıklayarak cihazınız üzerinde bulunan videoları uygulama üzerinden açabilirsiniz. Media yazısının altında bulunan kırmızı butona tıklayarak uygulama üzerinden video kaydetme işlemi de yapabilirsiniz.
  kine2.jpg

  Uygulamanın profesyonel video düzenleme işlemi yapabildiğini daha önce söylemiştik ancak uygulamanın içerisine giriş yaptığınız zaman sizler de fark edeceksiniz ki sadece video üzerine yazı ekleme konusunda bile oldukça çalışılmış bir uygulama.
  kine3.jpg

  Oluşturduğunuz videoları paylaşacağınız veya galerinize kaydedeceğiniz zaman kalitesini ve kare sayısını seçebiliyorsunuz. Bu özellik Google Play Store üzerinde fazla uygulamada bulunmuyor. Böyle bir özelliğin ücretsiz olması da ayrı bir avantaj.
  kine4.jpg


  KineMaster uygulamasının kendi üzerinde bulundurduğu Asset Store üzerinden farklı efektlere, yazı tiplerine, etiketlerine vb. materyallere erişim sağlayabiliyorsunuz.
  kine5.jpg
Facebook yorumları