King of Avalon (Android) 8.0.2

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir hikayeye sahip olan strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  104 MB
  Sürüm:
  8.0.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Century Game
  King of Avalon, fantastik bir ortaçağ hikayesine sahip olan Android oyunudur. King of Avalon oyununda savaşa girmek, sihirli ejderhanı eğitmek ve ortaçağ düşmanına karşı savaşmak için güçlü bir şehir inşa edin, büyük bir ordu kurun ve savaş stratejisi becerileri kazanın. Her düşman saldırısından kurtulmak ve başarı şansınızı artırmak için çok oyunculu bir ittifaka katılın. Çok oyunculu bu oyunda dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla sohbet edin, yardım edin, ticaret yapın ve savaşın.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. King of Avalon oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. King of Avalon oyunundaki çeşitli savaş türleri ve geliştirme seçenekleri sayesinde oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.
  3. King of Avalon oyununu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.
  4. King of Avalon oyunu, bir mobil oyuna göre çok etkileyici grafiklere sahiptir.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. King of Avalon oyunu içerisinde ücretli öğeler barındırmaktadır.
  2. King of Avalon oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunmalıdır.

  King of Avalon Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza King of Avalon indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. King of Avalon indirme işleminiPlay Store uygulaması içerisindeki “Yükle” butonuna tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.


  King of Avalon Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak cihazınıza indirdiğiniz King of Avalon kurulumu için oyunu indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


  King of Avalon Nasıl Oynanır?

  1. King of Avalon oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızın menüsü üzerinden oyunu başlatın. Oyunu başlattıktan sonra açılacak ekran üzerinden ilk olarak kendi şehrinizi oluşturun.

   a1.jpg

  2. King of Avalon oyununda yöneteceğiniz şehri oluşturduktan sonra ilk olarak yöneteceğiniz orduyu ve ejderhalarınızın stratejisini planlayın. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra arkadaşlarınız ile birlikte bir ittifak oluşturabilirsiniz.

   a2.jpg

  3. King of Avalon oyununda oluşturduğunuz ittifak ile birlikte diğer ittifaklara saldırı düzenleyebilirsiniz. Saldırı sonucunda elde edeceğiniz eşyaları kullanarak sahip olduğunuz ejderhalarınızın ve ordunuzun seviyesini ve becerilerini yükseltebilirsiniz.

   a3.jpg

  4. King of Avalon oyunundaki çeşitli görevleri ve etkinlikleri tamamlayarak daha hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz.

   a4.jpg
Facebook yorumları