KingRoot PC indir 3.5

Bilgisayarınız üzerinden Android cihazlarınıza root atmanızı sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  30,6 MB
  Sürüm:
  3.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  KingRoot
  KingRoot PC, Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza bilgisayarınız üzerinden Root atma işlemi gerçekleştirmenizi sağlayan ücretsiz root atma programıdır. KingRoot PC uygulaması sayesinde Android işletim sistemine sahip cihazlarınızı bilgisayarınıza USB ile bağlantısını sağlayarak sadece dakikalar içerisinde Root atabilirsiniz. Bilgisayardan root atma programı KingRoot PC programı sayesinde Root atma işlemini herkes kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Tek yapmanız gereken cihazınızı bilgisayarınıza bağlayıp root atma işlemini gerçekleştirmeniz olacaktır.

  Programın Artı Yönleri

  1- KingRoot PC programını indirmek ücretsizdir.
  2- KingRoot PC
  programı ile Android cihazlarınıza kolay bir şekilde root atabilirsiniz.
  3- Programın sahip olduğu arayüz sayesinde kullanımı çok kolay ve hızlıdır. Sadece dakikalar içerisinde root atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- KingRoot PC programı bazı Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde root atma işlemini gerçekleştirmenize izin vermiyor. Bunun nedeni cihazınızın root atma işlemine karşılık almış olduğu önlemden kaynaklanıyor.
  2- KingRoot PC programını bilgisayarınız internete bağlı olmadan kullanamıyorsunuz.
  3- Program üzerinde çok fazla detaylı olarak ayar yapamıyorsunuz. (Dil, Tema vs.)

  KingRoot PC nasıl yüklenir?

  KingRoot PC indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. KingRoot PC indirme işlemi saniyeler içerisinde otomatik olarak başlayacaktır.

  KingRoot PC nasıl kurulur?

  KingRoot PC programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan kurulum penceresi üzerinde yer alan Next butonuna tıklayın ve KingRoot kurulum işlemini başlatın.

  r1.png

  Daha sonrasında KingRoot PC programının bilgisayarınızın diski üzerinde kurulacağı alanı seçin. Disk üzerinde kurulacağı alanı seçtikten sonra Next butonuna tıklayın.

  r2.png

  Kurulum yapılacak alanı seçtikten sonra kurulum işlemi için Install butonuna tıklayın. Kurulum işleminin son aşaması olacağı için kurulumun tamamlanması biraz zaman alabilir. Kurulum tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmayın.

  r3.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın. KingRoot PC programı otomatik olarak çalışacaktır.

  r4.png

  KingRoot PC nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamlandıktan sonra KingRoot PC programı otomatik olarak başlayacaktır. İlk olarak Android cihazınızı bilgisayarınıza USB ile bağlantısını sağlayın. Bilgisayarınıza bağlantıyı sağladıktan sonra Connect butonuna tıklayarak bağlantıyı KingRoot PC programı üzerine aktarın.

  r5.png

  KingRoot PC programına android cihazınızın bilgisini aktardıktan sonra Try to Root butonuna tıklayın. Root atma işlemi gerçekleştirilecektir. Sol alt kısımda cihazınızın bilgisini görüntüleyebilirsiniz.

  r6.png
Facebook yorumları