Kitap Oku (Android) 1.4.8

Android cihazlarınızdan ücretsiz bir şekilde kitap okuyabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  12 MB
  Sürüm:
  1.4.8
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  kryptow
  Kitap Oku, Android cihazlarınızdan kitap okuyabileceğiniz bir uygulamadır. Kitap Oku uygulamasını Android cihazınıza indirerek binlerce popüler kitabı ücretsiz bir şekilde okuyabilirsiniz. Kitap Oku uygulaması genel olarak güncel, popüler ve klasikleşmiş kitapları içerisinde barındırmaktadır. Okumak istediğiniz kitabı bir kez cihazınıza indirdikten sonra internet bağlantısına gerek duymadan sürekli olarak okuyabilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz kitapları Kitap Oku uygulaması içerisinde kendi isteğinize göre kategorilere ayırabilirsiniz. Herhangi bir kitabı okurken kaldığınız sayfa otomatik olarak tespit edilir ve tekrar tekrar kaldığınız sayfayı aramak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde kitabınızı okumaya devam edebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Kitap Oku uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Kitap Oku uygulaması içeriğinde klasikleşmiş ve güncel kitapları barındırır.
  3. Kitap Oku uygulamasındaki farklı okuma modları sayesinde istediğiniz her yerde ve her zaman kitap okuyabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Kitap Oku uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Kitap Oku uygulamasındaki kitapları indirebilmeniz için Android cihazınızda internet bağlantısı bulunmalıdır.

  Android için Kitap Oku Nasıl İndirilir?

  Kitap Oku uygulamasını indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Kitap Oku indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için Kitap Oku Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Kitap Oku uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Kitap Oku uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınızda başlatmanız yeterlidir.


  Android için Kitap Oku Nasıl Kullanılır?

  1. Kitap Oku cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Kitap Oku uygulamasına giriş yaptığınızda açılacak ekran üzerinden Popüler Kitapları, Kategorileri, En Çok Okunanları ve Son Eklenenler bölümlerini görüntüleyeceksiniz. Bu bölümlerden istediğiniz bir kitabın kapak resmine tıklayarak içeriğini görüntüleyebilirsiniz.

   k1.jpg

  2. Herhangi bir kitabın kapak resmine tıkladığınızda açılacak ekran üzerinden kitap ismini, içeriğini, kitap hakkındaki yorumları ve yazarın diğer kitaplarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu ekran üzerinden kitabı Android cihazınıza da indirebilirsiniz.

   k2.jpg

  3. Kitap Oku uygulaması içerisinde kendi kitap listenizi oluşturabilir ve okuduğunuz kitapları bu liste üzerinden kontrol edebilirsiniz.

   k3.jpg

  4. Kitap Oku uygulamasının “Kategoriler” bölümünü kullanarak okumak istediğiniz kitaplara daha hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

   k4.jpg
Facebook yorumları