Kodi indir 17.6

Bilgisayarınız üzerinden medya dosyalarını yönetebileceğini ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  78 MB
  Sürüm:
  17.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Kodi
  Kodi, bilgisayarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz açık kodlu bir medya oynatma programıdır. Kodi programı daha çok Xbox Media Player olarak da bilinir. Kodi, tüm medya dosyalarınızı tek bir yerde tutmanızı sağlayan ve sakladığınız dosyalara internet üzerinden erişim sağlamanıza yarayan bir programdır. Kodi masaüstü versiyonu ve Kodi Mobil Sürümü sayesinde Kodi üzerinde paylaşacağınız tüm medya dosyalarını istediğiniz her yerden saniyeler içerisinde hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Kodi nasıl kurulur? Sorusunun cevabını da yazımızın tamamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Kodi programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Kodi programı sahip olduğu arayüz sayesinde çok kullanışlı ve hızlı işlem yapmanızı sağlayan bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Kodi programı üzerinde bulunan birçok seçeneğin nasıl kullanıldığını hemen kavrayamayabilirsiniz. Kodi programını akıcı bir şekilde kullanabilmek için internet üzerinden bazı eğitim videolarını izlemeniz gerekebilir.

  Kodi nasıl yüklenir?

  Kodi indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Kodi indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Kodi nasıl kurulur?

  Kodi kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Kuruluma başlamak için karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan Next butonuna tıklayın.

  k1.png

  Kodi firmasının size sunduğu gerekli lisans koşullarını kabul etmek için I Agree butonuna tıklayın. Lisans koşullarını kabul etmeden Kodi programını kuramazsınız.

  k2.png

  Daha sonrasında kurulum penceresi üzerinde yer alan listeden Kodi programı üzerinde kullanacağınız özelliklerin seçimini yapın. Bizim tavsiyemiz listede bulunan tüm özellikleri işaretlemeniz. Tüm özellikleri işaretledikten sonra Next butonuna tıklayın.

  k3.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. Kodi programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Programı herhangi bir ekstra dosya indirme işlemi yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

  k4.png

  Kodi nasıl kullanılır?

  Kurulumunu tamamladıktan sonra Kodi programı otomatik olarak çalışacaktır. Kodi programını kullanmak çok kolaydır. Programın sol tarafında yer alan menü üzerinde bulunan özellikler sayesinde Kodi programının nasıl kullanılacağını herhangi bir destek almadan öğrenebilirsiniz. Ancak hızlı bir şekilde kullanmak istiyorsanız internette yer alan Kodi kullanımı eğitimi videolarını seyredebilirsiniz.

  k5.jpg

  Kodi ayarları kısmına giriş yaparak tüm ayarları detaylı bir şekilde yönetebilirsiniz.

  k6.jpg
Facebook yorumları