Lacey Downloader 2.38

Bilgisayarınıza ses ve video dosyaları indirmenizi sağlayan tamamen ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  19,9 MB
  Sürüm:
  2.38
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  The SZ Development
  Lacey Downloader, 35’ten fazla internet sitesinden ses ve video dosyalarını indirmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Lacey Downloader programı arama sonuçlarını birincil panelde görüntüler ve kullanıcıların indirilecek dosyaları seçmesine olanak tanır. Programda gerçekleştireceğiniz indirme işlemini durdurabilir, kaydetme dizinini belirleyebilir, ses dosyalarını otomatik olarak MP3 formatına dönüştürebilir, kapak resmi ayrıntılarını indirebilir, eşzamanlı indirme sayısını sınırlandırabilir ve dosyaların depolandığı klasörleri doğrudan ana pencereden açabilirsiniz. Lacey Downloader programı kurulum işlemi gerektirmediği için herhangi bir USB flash sürücüye veya diğer cihazlara kopyalayabilir ve istediğiniz bir bilgisayarda internetten anında müzik ve video dosyalarını indirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Lacey Downloader programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Lacey Downloader programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanabilirsiniz.
  3. Lacey Downloader programının sahip olduğu tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  Lacey Downloader Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Lacey Downloader indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Lacey Downloader indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Lacey Downloader Nasıl Kurulur?

  Lacey Downloader programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Lacey Downloader programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Lacey Downloader Nasıl Kullanılır?

  1. Lacey Downloader programını kullanmak için bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyayı çalıştırın. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırdığınızda karşınıza hızlı bir şekilde Lacey Downloader programının arayüzü gelecektir. Bu arayüz üzerindeki arama bölümüne indirmek istediğiniz içerik hakkında bir kelime yazın ve ardından “Search” butonuna tıklayarak arama işlemini gerçekleştirin.

   L1.PNG

  2. Arama işlemi sonucunda bulunan sonuçları Lacey Downloader programının arayüzü üzerinde listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu liste üzerindeki öğeleri kategorilere ayırmak için Lacey Downloader programının arayüzündeki kategorilerden istediğiniz bir kategoriyi seçebilirsiniz.

   L2.PNG

  3. Lacey Downloader programının bulduğu içeriklerden indirmek istediğiniz içeriği liste üzerinden seçin. İndirmek istediğiniz içeriği seçtikten sonra “Download” butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

   L3.PNG

  4. İndirme işlemini başlattıktan sonra Lacey Downloader programının “Downloads” bölümü içerisinden indirme işlemi devam eden veya tamamlanan dosyaları görüntüleyebilirsiniz.

   L4.PNG

  5. Lacey Downloader programında gerçekleştirdiğiniz indirme işlemi tamamlandıktan sonra “Open Folder” butonuna tıklayarak indirdiğiniz dosyaların bulunduğu klasörü açabilirsiniz.

   L5.PNG

  6. “Open Folder” butonuna tıkladığınızda açılacak klasör içerisinden Lacey Downloader programını kullanarak indirdiğiniz tüm dosyaları görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz.

   L6.PNG

  7. Lacey Downloader programının “Options” bölümünü kullanarak kullanıcıların indirme boyutunu ve dosya sayısı sınırını belirleyebilir ve sınıra ulaşıldığında programın harici bir uygulamayı çalıştırmasını sağlayabilirsiniz.

   L7.PNG
Facebook yorumları