Lark Player (Android) 3.5.4

Gelişmiş oynatma özelliklerine sahip olan Android medya oynatma uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  8,4 MB
  Sürüm:
  3.5.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Mobiuspace
  Lark Player, Android cihazlarınızda müzik kliplerini izlemenize, film izlemenize, en sevdiğiniz şarkıları dinlemenize, çalma listeleri oluşturmanıza, altyazıları yüklemenize ve sesleri ayarlamanıza izin veren tüm ana ses ve video formatlarını destekleyen bir uygulamadır. Uygulama, cihazınızda veya SD kartınızda depolanan tüm şarkıları, klipleri ve filmleri bir araya getirerek sezgisel ve pratik arayüzü içerisinde keyifli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Lark Player uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Lark Player uygulaması 15’den fazla popüler ses ve video formatlarını desteklemektedir.
  3. Lark Player uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki altyazılı videoları kolaylıkla izleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Lark Player uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Lark Player uygulamasındaki bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için Lark Player Nasıl İndirilir?

  Lark Player indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Lark Player indirmek için Play Store uygulamasındaki Yükle butonuna tıklayın.


  Android için Lark Player Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza indireceğiniz Lark Player uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşmektedir. Lark Player uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için Lark Player Nasıl Kullanılır?

  1. Lark Player cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Lark Player uygulamasını cihazınızda çalıştırdıktan sonra sizi kullanışlı ve kaliteli bir arayüz karşılamaktadır. Bu arayüz üzerinden uygulamanın sahip olduğu özellikleri kolaylıkla yönetebilirsiniz. Ayrıca Lark Player uygulaması YouTube ile senkronize olarak çalışmaktadır. Uygulamanın “DISCOVER” bölümüne giriş yaparak dinlediğiniz şarkılara benzer yeni şarkıları keşfedebilirsiniz.

   p1.jpg

  2. Lark Player uygulamasının video oynatıcısı çok gelişmiş özelliklere sahiptir. Videonuzu seyrederken aynı zamanda videonun parlaklığını, ses düzeyini ve mevcut zamanını sadece birkaç dokunuş ile kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

   p2.jpg

  3. Lark Player uygulamasını kullanarak kendinize özel çalma listesi oluşturabilirsiniz.

   p3.jpg

  4. Lark Player uygulamasında oluşturduğunuz çalma listesini dinlerken, müziğin ne zaman kapatılacağını ayarlayabileceğiniz bir uyku planlama özelliği de mevcuttur.

   p4.jpg

  5. Lark Player uygulaması, dünya üzerinde bulunan tüm ses ve video formatlarını desteklemektedir. Bu özellik sayesinde çoğu medya uygulamasının oynatamadığı ses ve video dosyalarını kolaylıkla Lark Player uygulamasında oynatabilirsiniz.

   p5.jpg
Facebook yorumları