Last Day on Earth: Survival (Android) 1.16.1

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz hayatta kalma oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  243 MB
  Sürüm:
  1.16.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Kefir!
  Last Day on Earth: Survival, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz hayatta kalma oyunudur. İnsanları zombilere dönüştüren beklenmedik bir küresel salgın olayında, önemli olan tek şey hiçbir şekilde hayatta kalmak olacaktır. Last Day on Earth: Survival oyununda, bir barınak inşa etmek, barınağı savunmak ve malzeme toplamak da bu salgında yapmanız gerekenlerden sadece birkaçıdır. Last Day on Earth: Survival oyununda zombilere karşı tek başına, aynı zamanda kaynaklarınızı isteyen diğer oyunculara karşı da yalnızsınız. Akıllı olmanız ve önemli miktarda projeye doğru miktarda kaynağı yatırdığınızdan emin olmanız gerekir. Ayrıca, dış dünyayı keşfetmek ve diğer oyunculara saldırmak da oyunun parçalarındandır.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Last Day on Earth: Survival indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Last Day on Earth: Survival oyununun sahip olduğu hikâye ve üzerinde gerçekleşen etkinlikler sayesinde sürekli oynayabileceğiniz bir oyundur.
  3. Last Day on Earth: Survival oyununu arkadaşlarınız ile topluluk oluşturarak çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Last Day on Earth: Survival oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. Last Day on Earth: Survival oyunundaki bazı öğelere erişim sağlayabilmeniz için oyuna ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Last Day on Earth: Survival Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Last Day on Earth: Survival indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Last Day on Earth: Survival oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Last Day on Earth: Survival Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Last Day on Earth: Survival kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Last Day on Earth: Survival oynamak için uygulamayı başlatmanız yeterlidir.


  Last Day on Earth: Survival Nasıl Oynanır?

  1. Last Day on Earth: Survival oyununun cihazınıza kurulumu tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. Last Day on Earth: Survival oyununa ilk kez giriş yaptığınızda oyundaki karakterinizi özelleştirin ve ardından oyunu oynamaya başlayın.

   a1.jpg

  2. Last Day on Earth: Survival oyununa başladığınızda size sağlanacak olan temel barınağı geliştirerek barınağınızı daha korunaklı bir hale getirebilirsiniz. Oyundaki geliştirme işlemlerini size verilecek olan talimatları takip ederek öğrenebilirsiniz.

   a2.jpg

  3. Last Day on Earth: Survival oyununda zombilere karşı kendi silahınızı üretebilir ve ürettiğiniz silaha geliştirme işlemi uygulayabilirsiniz.

   a3.jpg

  4. Last Day on Earth: Survival oyununu çevrimiçi olarak diğer oyuncularla ve arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

   a4.jpg
Facebook yorumları