LastPass indir (Android) 4.8.3450

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz şifre kaydetme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  14 MB
  Sürüm:
  4.8.3450
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  LogMeIn
  LastPass, Android cihazlarınızda şifrelerinizi ve kişisel bilgilerinizi güvenli bir kasada kilitleyen bir şifre yöneticisi ve şifre üretici uygulamasıdır. LastPass kasanızdan şifreleri ve girişleri saklayabilir, çevrimiçi alışveriş profilleri oluşturabilir, güçlü şifreler oluşturabilir, notlardaki kişisel bilgileri izleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, LastPass ana şifrenizi hatırlamak ve LastPass sizin için web tarayıcısında ve uygulama girişlerinde kullanacağınız hesaplarınızı ve şifrelerinizi otomatik olarak doldurmanızı sağlayacaktır. LastPass uygulaması sayesinde şifrelerinizi hiçbir zaman kaybetmezsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- LastPass uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- LastPass
  uygulaması üzerinden şifrelerinizi kaydederek çevrimiçi hesaplarınızın kilitlenmesi ve hesap şifresi unutma gibi olayları yaşamazsınız.
  3- LastPass uygulaması üzerinde herhangi bir reklam veya tanıtım pencereleri bulunmuyor.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- LastPass uygulaması üzerinde bulunan tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için LastPass hesabınızı ödeme yaparak Premium’a yükseltmeniz gerekmektedir.

  LastPass indirme nasıl yapılır?

  Ücretsiz LastPass indirme işlemi içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden yönlendirileceğiniz Google Play Store üzerinden LastPass uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  LastPass kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan LastPass uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. LastPass uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  LastPass nasıl kullanılır?

  LastPass uygulamasını kullanmak için Android cihazınıza indirdiğiniz uygulamaya giriş yapın. Cihazınızda bulunan uygulamalarda veya web sayfalarında kullanacağınız şifrelerin LastPass uygulaması üzerinden kayıt edilebilmesi için bir adet LastPass hesabı oluşturmanız gerekmektedir. LastPass hesabı oluşturduktan sonra cihazınız üzerinde kullanacağınız uygulamaların veya web sayfalarının hesap isimlerini, mail adreslerini ve şifrelerini kolaylıkla kaydedebilirsiniz.

  L1.png

  Hesap ismini, mail adresini ve şifresini LastPass uygulaması üzerine kaydettiğiniz mobil uygulama veya herhangi bir web sayfasına giriş yapmak istediğinizde otomatik olarak LastPass uygulaması üzerinde kayıtlı olan hesabınız ve şifreniz ile hızlıca giriş yapabilirsiniz.

  L2.png

  Uygulamalarda veya internet sitelerinde kullandığınız şifrelerin güvenliğiniz açısından yetersiz olduğunu düşünüyorsanız Generate Password bölümüne giriş yaparak kendinize özel eşsiz şifreler oluşturabilirsiniz.

  L3.png

  Parmak İzi Okuyucusu bulunan mobil cihazlarda giriş yapmak istediğiniz uygulamalara parmak izin okuyucu sayesinde hızlıca erişim sağlayabilirsiniz.

  L4.png

  LastPass uygulamasını sadece mobil cihazlarınızda değil tablet ve bilgisayar gibi platformlarda da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  L5.png
Facebook yorumları