LD Player indir 3.44

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz hızlı ve ücretsiz Android tarayıcı programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,5 MB
  Sürüm:
  3.44
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  XUANZHI INTERNATIONAL
  LD Player, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz android tarayıcı programıdır. Bilgisayarınıza LD Player indirerek Android market üzerinde yer alan tüm uygulamaları bilgisayarınız üzerinde kullanabilirsiniz. LD Player programı üzerinden bilgisayarınız üzerinde Android oyunları oynayabilirsiniz. Android oyunları bilgisayarda oynamak için LD Player programının üzerinde oyunlara özel klavye seçeneği de bulunmaktadır.

  Programın Artı Yönleri

  1- LD Player programını indirmek ücretsizdir.
  2- LD Player
  programı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en hızlı Android tarayıcı programıdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- LD Player programı düşük özelliklere sahip olan bilgisayarlarda çok verimli şekilde çalışmamaktadır.

  LD Player nasıl yüklenir?

  LD Player indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. LD Player kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  LD Player nasıl kurulur?

  LD Player kurulumu için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek olan pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak LD Player kurulumuna başlayabilirsiniz.

  ld1.png

  LD Player programının bilgisayarınıza kurulum işlemi biraz zaman alabilir. Bunun nedeni LD Player programının çalışması için gerekli olan dosyaların boyutu 265 MB civarıdır. Tüm dosyaların indirme işlemi tamamlanmadan LD Player programını kullanamazsınız.

  ld2.png

  LD Player programının çalışması için gerekli olan dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Aşağıdaki pencere karşınıza geldikten sonra LD Player programının tüm ayarlarının yapılması için birkaç dakika beklemeniz gerekmektedir. Bilgisayarınızın performansına göre bu süre artabilir veya azalabilir.

  ld3.png

  LD Player nasıl kullanılır?

  LD Player programının kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. LD Player programını ilk kez çalıştırdığınızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinde yer alan Play Store uygulamasına giriş yaparak Google Play Store üzerinde yer alan tüm Android uygulamaları bilgisayarınız üzerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  ld4.jpg

  LD Player programına Google Play Store üzerinden uygulama indirmek istediğiniz zaman Google hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra Google Play Store üzerinde yer alan uygulamalara erişim sağlayabilirsiniz.

  ld5.png

  Google hesabınız ile Play Store’a giriş yaptıktan sonra Arama kısmına LD Player programına indirmek istediğiniz Android uygulamaları arayarak uygulamaları bilgisayarınız üzerinde hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  ld6.png
Facebook yorumları