League of Legends: Wild Rift (Android) 1.0

PC platformu üzerinden oynayabileceğiniz LoL oyununun yeni mobil versiyonu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  99 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Riot Games, Inc
  League of Legends: Wild Rift, Android cihazlarınızda çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz MOBA oyunudur. League of Legends: Wild Rift, PC platformunda bulunan League of Legends oyununun mobil cihazlara uyarlanmış halidir. Ancak League of Legends: Wild Rift oyunu ile PC platformunda bulunan League of Legends oyunu arasında bir ilişki bulunmamaktadır. Yani savaşlarda karşılaşabileceğiniz olumsuz olaylar hakkında endişelenmenize gerek yok. Sıralamalar, sunucular ve daha fazlası ayrıdır. Bu, yalnızca mobil oyuncuların birbirlerini eşleşmelerde bulabilmesini sağlar. Ayrıca, mobil deneyime uygun oyun açısından bazı değişiklikler de bulunuyor. Wild Rift'teki şampiyon sistemi PC versiyonu kadar kapsamlı değil. PC versiyonunda 116 şampiyon bulunuyorken, Wild Rift oyununda ise sadece 40 şampiyon yer almaktadır.

  PC versiyonunda olduğu gibi League of Legends Wild Rift oyununda da rakiplerinizin ana üssünü yok etmek için bir harita üzerinde 5 vs 5 olarak mücadele edeceksiniz. Mobil oyundaki harita, PC versiyonundaki harita ile birebir aynıdır. Oyuncular, altın toplamak için minyonları veya orman hayvanlarını yok etmek ve haritadaki pozisyona geçmek için şampiyonu istediği gibi kontrol edebilirler. Bundan sonra ise destek eşyalarını yükseltmek ve satın almak için altın kullanabilirler. PC versiyonuna göre Wild Rift oyunundaki maç süreleri daha kısadır. Maç süresinin kısalması nedeniyle maçların daha rekabetçi olacağını söyleyebiliriz.

  l0.jpg

  Oyunun Artı Yönleri

  1. League of Legends: Wild Rift oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. League of Legends: Wild Rift oyunu, PC platformunda bulunan League of Legends oyununun birebir mobil cihazlara uyarlanmış şeklidir. Oyunun içeriği ve oynanışı tamamen aynıdır ancak oyunun PC versiyonu ile sıralama konusunda alakası yoktur.
  3. League of Legends: Wild Rift oyunundaki maçlar 15-20 dakika aralığında sürmektedir. Bu özellik bir mobil oyun için oldukça yeterlidir.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. League of Legends: Wild Rift oyununu oynayabilmeniz için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  League of Legends: Wild Rift Nasıl İndirilir?

  League of Legends: Wild Rift indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza League of Legends: Wild Rift indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  League of Legends: Wild Rift Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz League of Legends: Wild Rift oyununun kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. League of Legends: Wild Rift oyununu oynamak için uygulamaya cihazınızda giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  League of Legends: Wild Rift Nasıl Oynanır?

  1. League of Legends: Wild Rift oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. League of Legends: Wild Rift, League of Legends oyununu mobilden oynayabilmeniz için tasarlanmıştır. Oyundaki atak ve beceri butonlarını ve şampiyonunuzu mobil cihazlarınızdan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

   l1.jpg

  2. League of Legends: Wild Rift oyunu, mobil cihazlarınızdan League of Legends keyfini çıkartabilmeniz için özenle tasarlanmıştır.

   l2.jpg

  3. League of Legends: Wild Rift, LoL PC oyununun hızlı tempolu PVP aksiyon stratejisini mobil ve konsola getiriyor.

   l3.jpg

  4. League of Legends: Wild Rift oyununda bulunan tüm şampiyonlar ücretsiz olarak kazanılabilir ve oyun süresi veya güç için herhangi bir ödeme yapılamaz.

   l4.jpg

  5. LoL PC versiyonunda olduğu gibi, Wild Rift oyununda da kendinizi yüksek yetenekli şampiyonları kullanarak makro strateji ve sayısız oyun tarzı ile kanıtlamanıza izin verir.

   l5.jpg

  6. League of Legends: Wild Rift oyununu arkadaşlarınız ile online olarak oynayabilirsiniz.

   l6.jpg
Facebook yorumları