LeapDroid indir 1.8.0.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz android tarayıcı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,4 MB
  Sürüm:
  1.8.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  LeapDroid
  LeapDroid, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz Android tarayıcı programıdır. LeapDroid programı sayesinde Google Play Store üzerinde bulunan herhangi bir uygulamayı ve oyunu hızlı bir şekilde bilgisayarınız üzerinden kullanabilirsiniz. Özellikle Android cihazlar üzerinden oynanması zor olan oyunları LeapDroid programı üzerinden bilgisayarınızdan klavye ve fare ile oynayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- LeapDroid programını indirmek ücretsizdir.
  2- LeapDroid
  programı aracılığı ile Google Play Store üzerinde bulunan tüm Android uygulamalara hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- LeapDroid programını bilgisayarınız üzerinde kullanabilmeniz için bilgisayarınızın özelliklerinin yüksek olması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınız düşük RAM ve işlemci kapasitesine sahipse LeapDroid üzerinden kullanacağınız programların performansları çok düşük olur.
  2- LeapDroid programı üzerinden oyun oynamaya başladıktan belirli bir süre sonrasında performans düşüklüğü yaşayabilirsiniz.

  LeapDroid indirme nasıl yapılır?

  LeapDroid programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  LeapDroid kurulum nasıl yapılır?

  LeapDroid kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan pencere üzerinde bulunan “I Agree” butonuna tıklayın. LeapDroid kurulum penceresine otomatik olarak yönlendirileceksiniz.

  leap1.png

  LeapDroid kurulum ekranına yönlendirildikten sonra LeapDroid programının kurulacağı alanı seçin. LeapDroid kurulumdan sonra 250 MB civarı bir boyuta ulaşacağından dolayı kurulum yaptığınız diskte yeterli boşluk olması gerekmektedir. Diskte gerekli boşluk bulunmaz ise kurulum yarıda kalacaktır. LeapDroid kurulumu yapılacağı alanı seçtikten sonra Start Installation butonuna tıklayarak kuruluma başlayabilirsiniz.

  leap2.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra otomatik olarak kurulum penceresi kapanacaktır. Masaüstüne otomatik olarak oluşturulan LeapDroid kısayoluna çift tıklayarak LeapDroid programına giriş yapabilirsiniz.

  leap3.png

  LeapDroid nasıl kullanılır?

  LeapDroid programının kurulumu tamamlandıktan sonra programı çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinden LeapDroid programını kullanmaya başlayabilirsiniz. LeapDroid programı aracılığı ile Google Play Store üzerinden çok sık indirilen uygulamaları LeapDroid programının ana ekranında görebilirsiniz. Bu uygulamaların simgesinin ana ekran üzerinde bulunması sizi yanılgıya düşürmesin. Uygulamalar LeapDroid programı üzerinde yüklü olarak gelmiyor. Uygulamanın üzerine tıklayarak LeapDroid programına indirme işlemini başlatabilirsiniz.

  leap4.png

  LeapDroid programı üzerinden herhangi bir Android uygulama indirmek istediğiniz zaman mail hesabınız ile Google Play Store’a giriş yapmanız gerekmektedir. Google Play simgesine tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan pencere üzerinde kırmızı kutu içerisinde işaretlenmiş olan alanda yer alan butonları takip ederek yeni bir üyelik alabilir veya mevcut bir üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

  leap5.png

  Google Play Store üzerine Gmail hesabınız ile giriş yaptıktan sonra istediğiniz herhangi bir uygulamayı Install butonuna tıklayarak LeapDroid programı üzerine indirebilirsiniz.

  leap6.png

  LeapDroid programı üzerinde yer alan klavye ve fare ayarları sayesinde mobil cihazlardan oynanması zor olan oyunları bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare ile kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  leap7.png

  Images

  1. leap6.png
Facebook yorumları