Legend of Solgard (Android) 2.5.4

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz rpg oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  103 MB
  Sürüm:
  2.5.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  King
  Legend of Solgard, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sıra tabanlı bir rpg oyunudur. Legend of Solgard oyununda oyuncular, dünyanın sonunu durdurmak için bir orduyu bir araya getiren bir kahraman olan Embla rolünü üstleniyorlar. Oyuncuların çeşitli yaratıkları toplaması ve dünyayı tehdit eden buzlu kötülüğü ele geçirmesi gerekecek. Ordunuzu topladıktan sonra, her türlü yaratıkla yüzleşeceksiniz ve Battle Arena'da yeteneklerinizi test edeceksiniz. Diğer oyuncularla loncalar kurmak ve güçlü Lonca Patronlarını ele geçirmek, müttefikler ve çeşitli hazineler toplamak ve düşmanları yenmek için taktikler kullanmak da birlikte savaşmak mümkündür.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Legend of Solgard oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Legend of Solgard oyununu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.
  3. Legend of Solgard oyunundaki özel etkinlikler ve çeşitli görevler sayesinde oyunu sıkılmadan oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Legend of Solgard oyunundaki bazı öğelere erişim sağlayabilmeniz için ödeme yapmanız gerekmektedir.
  2. Legend of Solgard oyununu oynayabilmeniz için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Legend of Solgard Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Legend of Solgard indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store uygulamasındaki “Yükle” butonuna tıklayarak Legend of Solgard indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Legend of Solgard Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza ücretsiz olarak indireceğiniz Legend of Solgard oyununun kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Oyunu oynayabilmek için cihazınızın internet bağlantısını aktifleştirip oyunu başlatmanız yeterli olacaktır.


  Legend of Solgard Nasıl Oynanır?

  1. Legend of Solgard oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızın menüsü üzerinden oyuna giriş yapın. Legend of Solgard oyununa giriş yaptığınızda yeni bir kullanıcı adı alarak hesabınızı oluşturun. Hesabınızı oluşturduktan sonra verilen yönlendirmeleri takip ederek Legend of Solgard oyununun nasıl oynanacağı hakkında bir tura çıkacaksınız. Bu turdaki işlemleri takip ederek oyunun nasıl oynanacağını öğrenebilirsiniz.

   a1.jpg

  2. Legend of Solgard oyunundaki güçlü patronlarla savaşın ve onları yenin. Patronları yendiğinizde elde edeceğiniz çeşitli hazinelerle karakterinizin özelliklerini yükseltebilirsiniz.

   a2.jpg

  3. Legend of Solgard oyunundaki çeşitli etkinliklerden ve görevlerden elde edeceğiniz parçalar ile yeni karakterlerin kilidini açabilir ve sahip olduğunuz karakterlerin becerilerini güçlendirebilirsiniz.

   a3.jpg
Facebook yorumları