Legends of Runeterra (Android) 00.92.008

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz LoL lisanslı bir strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  81 MB
  Sürüm:
  00.92.008
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Riot Games
  Legends of Runeterra, League of Legends dünyasında geçen Legends of Runeterra, beceri, yaratıcılık ve zekanızı kullanarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Şampiyonlarınızı seçin ve farklı bölgelerden kartları birleştirin, ardından geri kalanını alt etmek için mükemmel desteyi oluşturun. League of Legends klasik şampiyonları ve Runeterra dünyasından yepyeni karakterler canlı bir şekilde hayat buluyor. Legends of Runeterra oyununda gerçekleştireceğiniz her hareket önemlidir ve çıkarımlar tamamen size bağlıdır. Sürekli gelişen bir metada sık sık yeni çıkan sürümlerle birleştirin, uyarlayın ve deneyin. Legends of Runeterra oyununda zafer ya da yenilgi, her savaşta deneyim ve ilerleme kazanmanızı sağlar. Önce hangi bölgeyi keşfettiğinizi seçin ve bölgeleri istediğiniz sıklıkta değiştirerek sizi çağıran kartların kilidini açın. Seviyeniz yükseldikçe, yeni müttefikler, büyüler ve şampiyonlar toplayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Legends of Runeterra oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Legends of Runeterra oyunu tamamen beceri ve zekaya dayalı olan bir strateji oyunudur.
  3. Legends of Runeterra oyununu oynayarak elde edeceğiniz puanları kullanarak oyundaki şampiyonların kilidini açabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Legends of Runeterra oyununu oynayabilmeniz için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. Legends of Runeterra oyunu içerisinde ücretli öğeler barındırmaktadır.

  Legends of Runeterra Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Legends of Runeterra indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Legends of Runeterra oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Legends of Runeterra Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza Legends of Runeterra indirme işlemi tamamlandıktan sonra Legends of Runeterra oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Legends of Runeterra Nasıl Oynanır?

  1. Legends of Runeterra oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. Legends of Runeterra oyununa ilk kez giriş yaptığınızda oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi veren öğreticiyi kullanın. Legends of Runeterra oyunu orijinal League of Legends oyunu lisansına sahiptir. Bu lisans sayesinde oyundaki tüm şampiyonlar orijinal lisanslıdır.

   a1.jpg

  2. Legends of Runeterra oyunundaki tüm taktikleri ve dizilişi kendiniz yönetebilirsiniz. Dizilişi ve taktikleri her savaşta değiştirebilirsiniz.

   a2.jpg

  3. Legends of Runeterra oyununda tamamlayacağınız savaşlar sonucunda elde edeceğiniz kartlar ile yeni şampiyonların kilidini açabilirsiniz.

   a3.jpg
Facebook yorumları