Lens Distortions (Android) 3.3.1

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  94 MB
  Sürüm:
  3.3.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Lens Distortions
  Lens Distortions, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Lens Distortions, Android cihazlarınızda bulunan fotoğraflarınıza istediğiniz görünümü oluşturmak için en yüksek kalitede efektler eklemenizi sağlar. Uygulamada bulunan farklı efektler, kamerada gerçek dünyadaki unsurları yakalayarak oluşturulur. Lens Distortions uygulamasında kullanacağınız her efekt, fotoğraflarınıza eşsiz detay ve gerçekçilik verir. Lens Distortions uygulaması üzerinde bulunan zarif cam efektleri ve doğal güneş ışığı, yağmur, kar veya sis gibi efektleri ücretsiz olarak fotoğraflarınıza ekleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Lens Distortions uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Lens Distortions uygulaması çok kullanışlı bir arayüze sahiptir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Lens Distortions uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Lens Distortions Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Lens Distortions indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Lens Distortions uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Lens Distortions Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden Lens Distortions indirme işlemi tamamlandıktan sonra Lens Distortions uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Lens Distortions Nasıl Kullanılır?

  1. Lens Distortions uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Lens Distortions uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan “CHOOSE A PHOTO TO EDIT” butonuna dokunarak düzenlemek istediğiniz fotoğrafı cihazınız üzerinde bulunan herhangi bir konumdan seçebilirsiniz.

   l1.jpg

  2. Lens Distortions uygulaması üzerinden açtığınız fotoğraflara düzenleme işlemini hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Cihazınızın ekranını aşağı doğru kaydırarak daha fazla efekt ve filtreye ulaşabilirsiniz.

   l2.jpg

  3. Lens Distortions uygulaması üzerinde bulunan efektleri veya filtreleri seçtiğiniz fotoğrafa uygulamak için beğendiğiniz herhangi bir filtre veya efektin üzerine dokunun. Seçtiğiniz efekt veya filtre fotoğrafınıza otomatik olarak uygulanacaktır. Farklı filtre ve efektler arasında da kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz

   l3.jpg

  4. Lens Distortions uygulaması üzerinden fotoğrafınıza eklediğini filtre ve efektlerin yumuşaklık, parlaklık ve opaklık gibi ince ayarlarını da uygulamanın ana ekranı üzerinden kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

   l4.jpg

  5. Lens Distortions uygulamasını kullanarak oluşturduğunuz fotoğrafları uygulamanın sağ üst kısmında bulunan butona dokunarak ister cihazınıza kaydedebilir isterseniz de herhangi bir uygulama aracılığı ile istediğiniz bir kişiye gönderebilirsiniz.

   l5.jpg
Facebook yorumları