Letasoft Sound Booster indir 1.11.0

Bilgisayarınızın ses seviyesini yükseltmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  6,5 MB
  Sürüm:
  1.11.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Letasoft
  Letasoft Sound Booster, bilgisayarınızın hoparlör ve kulaklıktan verdiği sesi yükseltmenizi sağlayan bir programdır. Letasoft Sound Booster programını kullanarak bilgisayarınızın mevcut ses düzeyini yükseltebilirsiniz. İşitme problemi yaşayan veya bilgisayarının hoparlöründen memnun olmayan kullanıcılar Letasoft Sound Booster indirerek bu problemin önüne geçebilirler.

  Programın Artı Yönleri

  1. Letasoft Sound Booster indirmek ücretsizdir.
  2. Letasoft Sound Booster sahip olduğu basit arayüz sayesinde çok kullanışlı bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Letasoft Sound Booster programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. Letasoft Sound Booster programı üzerinde ses seviyesini en sona getirdiğinizde ses kalitesinde bozukluk yaşayabilirsiniz. Programın ses seviyesini orta düzeyde kullanmanızı tavsiye ederiz.

  Letasoft Sound Booster Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Letasoft Sound Booster indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Letasoft Sound Booster programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Kurulum dosyasının boyutu düşük olduğu için indirme işlemi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.


  Letasoft Sound Booster Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Letasoft Sound Booster kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumu başlatmak için karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   s1.png

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun gerçekleştirileceği alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   s2.png

  3. Kurulum için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra Install butonuna tıklayarak bilgisayarınıza Letasoft Sound Booster kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   s3.png

  4. Letasoft Sound Booster kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Letasoft Sound Booster programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s4.png

  Letasoft Sound Booster Nasıl Kullanılır?

  1. Letasoft Sound Booster programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra programı çalıştırın. Letasoft Sound Booster programını bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızın ekranının sağ alt kısmında bulunan sistem tepsisindeki Letasoft Sound Booster logosuna tıklayarak programı yönetebilirsiniz. Enable tuşunu işaretledikten sonra Sound Booster programı bilgisayarınızda dışa verilecek olan sesin yükseltilmesini sağlayacaktır.

   s5.png

  2. Sistem tepsisinde bulunan Letasoft Sound Booster simgesine farenizin sol butonu ile tıklayarak programın Settings (Ayarlar) bölümüne giriş yapabilirsiniz. Bu bölüm üzerinden programın ayarlarını kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

   s6.png
Facebook yorumları