LifeAfter: Night Falls (Android) 1.0.130

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir hikayeye sahip olan hayatta kalma oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  107 MB
  Sürüm:
  1.0.130
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  X.D. Global
  LifeAfter: Night Falls, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz virüs ve zombi dünyasında hayatta kalmayı amaçlayan bir oyundur. Bir zamanlar çok iyi tanıdığınız bir dünya, şimdi bir virüs salgını dalgasında yabancı bir yere dönüşmüştür ve hayatta kalanların hayatı sürekli olarak hastalıklar, kıtlık halleri ve enfeksiyonları olan organizasyonlar tarafından tehdit altındadır. Tüm bu tehlikelerin arasında sakin kalmak ve bir çıkış yolu olduğuna inanmak zorunda kalacaksınız. Kıyamet sonrası dünyanın her köşesini keşfedin. Burası hastalıklı ve terk edilmiş bir maden veya yıkılmış bir kolej veya dağlık bölgelerde donmuş soğuk bir orman gibi hayatta kalmak için temel malzemeleri toplamanızı sağlar. Yiyecek için nasıl avlanacağını, toplanacağını ve kendinizi korumak için silah yapabileceğinizi öğrenmeniz gerekir.

  l0.jpg  Oyunun Artı Yönleri

  1. LifeAfter: Night Falls oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. LifeAfter: Night Falls oyunu, online bir oyundur. Oyundaki diğer kullanıcılar ile savaşabilir ve onların eşyalarını yağmalayabilirsiniz.
  3. LifeAfter: Night Falls oyunu çok kaliteli bir hikayeye sahiptir. Bu hikaye sayesinde oyunu sürekli olarak sıkılmadan oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. LifeAfter: Night Falls oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara LifeAfter: Night Falls Nasıl İndirilir?

  Android cihazınızınıza LifeAfter: Night Falls indirmek için üst kısımda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınızda otomatik olarak Play Store uygulaması açılacaktır. Play Store uygulamasındaki Yükle butonuna dokunarak LifeAfter: Night Falls oyununu Android cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.


  Android cihazlara LifeAfter: Night Falls Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indireceğiniz LifeAfter: Night Falls oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan LifeAfter: Night Falls logosuna dokunarak oyuna giriş yapabilirsiniz.


  Android cihazlarda LifeAfter: Night Falls Nasıl Oynanır?

  1. LifeAfter: Night Falls oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. LifeAfter: Night Falls oyununa giriş yapmanızın ardından karakterinizi oluşturun ve kendinize yiyecek ve eşya bulmak için harita üzerinde gezintiye çıkın.

   l1.jpg

  2. LifeAfter: Night Falls oyunundaki zombilerden elde edeceğiniz malzemeler ile kendinize avlanma için bir silah üretin. Bu silah sizi hem zombilerden hem de oyundaki rakiplerinizden korur.

   l2.jpg

  3. LifeAfter: Night Falls oyununda zombilerden ve rakiplerinizden korunmak için kendinize yapılar inşa edebilirsiniz.

   l3.jpg
Facebook yorumları