LightWorks indir 14.5

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz profesyonel video oluşturma programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  77,2 MB
  Sürüm:
  14.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  EditShare EMEA
  LightWorks, bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir video oluşturma programıdır. LightWorks programı sinema tarihinin en iyi filmlerinde kullanılmış popüler bir video oluşturma programıdır. Ancak günümüzde normal kullanıcılar da LightWorks programını kullanarak sosyal medya hesabı veya YouTube kanalı için videolar oluşturabilir. Kullanışlı arayüzü ve sahip olduğu özellikler sayesinde LightWorks programı tam anlamıyla bir profesyonel video oluşturma programıdır.

  Programın Artı Yönleri

  1- LightWorks programını indirmek ücretsizdir.
  2- LightWorks
  programı üzerinden animasyon video oluşturma ve video düzenlemelerini de yapabilmeniz mümkün.

  Programın Eksi Yönleri

  1- LightWorks programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- LightWorks programına tam anlamıyla hakim olabilmeniz için üzerinde birçok proje gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

  LightWorks indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza ücretsiz LightWorks indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. LightWorks kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  LightWorks kurulumu nasıl yapılır?

  LightWorks kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. LightWorks programını kullanmak istediğiniz dil seçimini yapın ve ardından OK butonuna tıklayın.

  w1.png

  LightWorks kurulumuna devam etmek için programın lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini onaylamak için I accept the terms of the License Agreement seçeneğini işaretledikten sonra Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  w2.png

  LightWorks programının kurulumuna devam ederken bu adımda ise programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçmeniz gerekmektedir. LightWorks programının bilgisayarınızda kurulumunun gerçekleşeceği alanı seçtikten sonra Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  w3.png

  LightWorks kurulumunun bu adımında ise sizden garip bir bilgi istenmekte. Kurulumun bu adımında 1 ile 2703 arasında bir makine numarası girmeniz gerekmektedir. Bu makine numarasını giriş yaptıktan sonra Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  w4.png

  LightWorks kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

  w5.png

  LightWorks nasıl kullanılır?

  LightWorks programının kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne otomatik olarak programın kısayolu oluşturulacaktır. Bu kısayol üzerinden LightWorks programını kullanmaya başlayabilirsiniz. LightWorks programına ilk kez giriş yaptığınızda programı kullanmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları verilecektir. Bu ipuçlarını takip ederek LightWorks programının kullanımı hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

  w6.png
Facebook yorumları